Autor Zpráva
davsip
Profil
Prosím o zhodnocení stránek http://www.primareal.cz/test/ - jedná se o předelávku. Nejsem žádný profík, tak to graficky podle toho taky vypadá.

pozn.: logo na úvodní stránce je oficiální a není ode mne.
KoPr
Profil *
hele ta zatim prázdná kolonka partneři to je co?neni to na výměnou reklamu?jestli chceš tak můžem dát.můj web je http://www.vydelavame.euweb.cz/ tak kdyžtak napiš na mil KoPr1985@seznam.cz
KoPr
Profil *
*mail
Timy
Profil
- web se mi nevleze do 800x600
- neklikací logo
- nepodtržené odkazy
- podle mě tam je zbytečné to druhé logo (nebo jak bych to měl nazvat) - myslím tedy to pod nadpisem "Vítejte na stránkách realitní společnosti"
davsip
Profil
Ta prázdná kolonka na partneři je zatím ve hvězdách co tam bude, nějak se mnou ta osoba, pro kterou to dělám nekomunikuje = pravděpodobně tam nebude vůbec - to je spíš na ikonky banky, pojišťovny, případně na mě atd.. Bez těch okýnek to je takové pusté.

800x600
- rozlišení to je problém, já používám 1152x864 a nemám rád, když je stránka do půl obrazovky a zbytek prázdné místo (že designéři na mé rozlišení nemyslí, nemluvě o těch blechách, co nejdou ani číst), než to bude finální tak se podívám na 800x600 a poupravím. Když to ale úplně nerozhodí zobrazení tak se to dá zkousnout. Jestli se neobjeví jenom horizontální skrolovací lišta, tak pak je to vážný problém

Klikací logo?
- to jsem asi patřičně nepochopil. Odkaz na sebe (hlavní stránku)?

Nepodtržené odkazy
- žádný problém, budou podtržené

To druhé logo
- mě tam taky přijde jako přebytečné, možná ho zmenšit a vměstnat nahoru (když je to jejich značka tak by tam být asi měla)
mgiel
Profil
1. hlavička mizerná
2. druhy logo lip spracovat ( vypada jak z malovani ve win )
3. 1024 myslim je dobry , teda ja bych se na 800 600 vy... ,ale tot muj nazor.
4. nemá to patičku , teda tak mi to příjde
5 špatný kontrasty
Timy
Profil
davsip
klikací logo - je zvykem, že logo je odkazem na hlavní stránku

mgiel
a kdyby jsi měl 800x600 ty tak by jsi se na to taky vy...?
davsip
Profil
Hlavička mizerná
- až v tom získám větší zkušenosti (jestli vůbec někdy, takováhle kritika dost zasáhne, lépe vyzní: "Hlavička mohla být lepší" a každý si pod tím tu mizernost doplní) tak i hlavička dopadne lépe. Teď je to podle možností. A mimochodem, viděl jsem horší a na funkčnost stránek to vliv nemělo.

Druhé logo
- pokud vím, bylo malováno v Corelu a co mi bylo poskytnuto, to mám

800 vs 1024
- na rozlišení má každý jiný názor

Nemá to patičku
- a která stránka vlastně má?

Špatné kontrasty
- asi jsem kontrastový neznaboh, ale mě ty barvy přijdou takové výrazné


Nevím ty stránky nemají být grafická podívaná, ale spíše orientované na běžný provoz. Jestli náhodou nevytvářím nějakého hybrida?
mat
Profil
davsip

dal jsi stránky ke kritice, tak se nediv, že ti je tu diskutující kritizují...
davsip
Profil
mat
2) Pro ty, kdo přispívají:

a) berte v potaz, že stránky ke zhodnocení vkládají do diskuze především začátečníci – buďte proto shovívaví a trpěliví a vyvarujte se především hodnocení typu „no to je příšernost!“, „v tabulkách píše web jen ignorant!“ apod.

b) zkuste ve svých příspěvcích nejen hodnotit a kritizovat, zkuste i poradit – pokud tedy nějakou radu máte. Pokud sami nevíte, ale víte, kdo ví, poraďte link, každá rada se počítá


To je řečeno pokud se nepletu od Vás. Já snesu kritiku, jenže kritika to je hnusný a následně tečka nevede bohužel k ničemu. Já osobně uvítám jakoukoli radu od toho jsem to taky dal sem. Ale jak vidím, tak to dobrý nápad asi nebyl. Každopádně děkuji, alespoň vím, že je to absolutně hnusný a jdu to celý předělat. Klidně to smažte, má úcta.
Fred
Profil
mgiel To by mě taky zajímalo kde tam vidíš špatný kontrast? Snad trochu u hoveru odkazů, ale jinak?? BTW že je někdo barvoslepý neznamená, že je dementní, spousta těchto lidí řeší problémy jednodušeji než si většina webdesignérů je schopná představit. Stačí kouzelný dvojklik ctrl+a a hned je kontrast jedna báseň ;-)
Timy
Profil
davsip
nu, já myslím, že jsem oba body splnil, takže to třeba přece jenom k něčemu bylo;-)

jinak ještě k tomu rozlišení: ano, na to má každý jiný názor, obzvláště ten, kdo těch 800x600 má. U tebe to zase tak velký problém není, protože ti stránka přesahuje jen o kousek, takže uživatel většinu uvidí, ale zase na druhou stranu - když to přesahuje jenom o kousek, tak by nebylo od věci nastavit to tak, ať se ten prostřední div s obsahem ještě o tu trochu zmenší, nemělo by se tomu nic zásadního stát. Ale je to na tobě, však zkus a uvidíš.
mat
Profil
davsip

Každopádně děkuji, alespoň vím, že je to absolutně hnusný

nikdo tady netvrdí, že je to absolutně hnusný, ani tam nevidím nikde větu "to je hnusný." - upřímně řečeno, mě osobně se ten web vůbec nelíbí, realitní kancelář by měla vypadat pokud možno seriózně a profesionálně, tohle působí hodně amatérsky, původní stránky firmy ( http://www.primareal.cz/ ) na mě působí mnohem lépe - stačilo by předělat hlavičku, dodělat hovery, patičku a vypadalo by to docela dobře. Je to můj názor, jsme v kritice...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0