Autor Zpráva
playpet
Profil
Prosím o zhodnocení stránek www.grs.cz děkuji.
Hampy
Profil
Zajímavý design, vypadá to moderně, čistě. Zaujalo mě to - dobrá práce.
Plaváček
Profil
Graficky čisté, škoda tabulkového layoutu. Obsah jsem nepochopil, chybí mi polopatistické vysvětlení, co vlastně firma nabízí. Jinak řečeno, je mi šumák, že firma už čtyři roky vyvíjí systém RoC 3.1, když se nedozvím, k čemu je to dobré. Šikovný copywriter by se hodil.
PerToon
Profil
Sdílím Hampyho názor, je to hodně dobrý.
Výhrady:
Něco bych udělal s odkazy vlevo nahoře - možná udělat výraznější hover, nebo tak... přijdou mi trochu utopený
O firmě - chyba s označováním textu - horní text nejde označit
Timy
Profil
playpet
Souhlasím s Plaváčkem, že po přečtení úvodní stránky stále nemám ani nejmenší tušení o co jde nebo co daná firma vlastně nabízí. Jinak co se týče desginu - trochu bych zvýraznil menu, je tam nějaké ztracené. Taky bych více zvýraznil aktuální položku. Dále je v Opeře trochu rozhozená stránka "co nabízíme". Jo a ještě - podtrhávejte odkazy a vyhněte se odkazům klikněte zde.
Lukáš M
Profil
playpet
nevím, možná budu jediný, ale vzhledově mě nenadchla ta hlavní část pro obsah - přijde mi to takové nepřehledné - i s těmi linkami, které to mají zpřehlednit, navíc zkuste si zvětšit písmo byť jen o jeden skok :( jinak je to ale pěkné. jen bych tam ten obsah dal "klasicky". přece jenom leták (kde mi různě "rozházený" text nevadí) není web...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0