Autor Zpráva
tesak
Profil
Zdravím,
Před pár dny jsem si všiml, že na ČSR scéně chybí ucelený a nějak rozškatulkovaný přehled přednášek.
Proto jsem se rozhodl spustil web www.sPrednasky.cz , naleznete zde všechny na internetu dostupné československé a světové přednášky o marketingu, seo, webdesignu, podnikání, účetnictví a daních.
Na webu je zatím 130 přednášek a každým dnem se toto číslo zvětšuje, tak aby databáze byla za pár týdnů zcela kompletní.
Za každou připomínku, za každý tweet, nebo za každý návrh videa, který Vám chybí budu velmi vděčný.

Snad pro Vás budou přednášky na webu stejným přínosem jakým jsou pro mě.


S pozdravem Michal
Darker
Profil
Web je na pohled hezký, i když v části pod hledací kolonkou už se hůř orientuje.
1. V sekci Anglicky byly nalezeny 18 přednášky. - nemohl by sis v tomto případě dovolit skloňovat?
2.Ve škole nám vždy učitelé tloukli do hlavy: "Jsme poslední, kdo Vás budou chtít vzdělávat zadarmo!", jenže ono to není úplně pravda.
3.tweet, odkaz na video které tu ještě není,
4.rozškatulkovat přednášky, je velmi vítaný.
5.Hledané frázy "CSS" odpovídá 1 příspěvků.“ - si děláš srandu
6.No comments.“ - bez komentáře, těším se na překlad
7. Jaký benefit mi přinese přihlášení?
Líbilo by se mi, kdyby se pak u každé prezentace objevila hvězdička a já si ji mohl jedním kliknutím přidat mezi oblíbené.
8. Proč jsou tam kategorie pouze pro web a podnikání? Já bych si docela rád shlédl přednášku o deskriptivní geometrii ve 3D, nebo ji přidal. Ale kam?
9. Přesně jsem nepochopil systém hlavní strany. Je tam jeden velký náhled, dva malé a pět prťavých. To je hierarchie podle doby přidání, nebo oblíbenosti, nebo něčeho úplně jiného?
10. Absence FAVICON neskutečně zobtížňuje orientaci v otevřených záložkách. Ať je to klidně blbost, hlavně ať vidím obrázek a nemusím analyzovat 1 a půl slova z titulku.
11. Po nahrátí přednášky se objeví prťavý text: „Vaša správa bola úspešne odoslaná. Vďaka.“
Kokám že jsem se snažil zbytečně, přednášky se posílají na mail.
joe
Profil
tesak:
Přehled přednášek se určitě hodí a určitě to využiju, vlastně na seznam nějakých přednášek jsem narazil už dříve na AVC ČVUT.

Díval jsem se na přednášku testování použitelnosti a mám pocit, že by sis ji měl pustit :-)

Na úvodní straně totiž nevím co znamená ten velký náhled a dva malé vedle a hned ty pod nimi, zvlášť když ještě o kousek níž jsou "Poslední novinky".

1. Proč někde je a jinde není ikonka kamery v kroužku?
2. Na záložce Blog jsou přednášky? Buď jde o nějaký tvůj blog a nebo přednášky, nerozumím tomu.
3. V hlavním menu je také záložka přihlásit se, která obsahuje nekonzistentní webový formulář, jako je například pro přidání komentáře k přednášce. Navíc bych nedával volbu přihlásit se k hlavní části menu. Vpravo od přihlásit se jsou také ikony, které by mohly někomu nutit dojem, že kliknutím na "F" se přihlásí přes svůj aktivní Facebook účet.
4. Uvítal bych lepší kategorizaci přednášek. Aktuálně jsou přednášky otagované, ale co když přijdu na web a chci zobrazit všechny přednášky od jednoho autora/moderátora? Hledání není příliš výrazné a ztráci se a tlačítko "Search" není přeložené.
5. Po grafické stránce se mi to příliš nelíbí, pozadí mě celkem ruší, stačí že vedle monitoru někdy koukám na chyby ve zdi, proč je mám mít i v monitoru? :-) Tlačítka na sociální sítě a kontakt se tam nehodí, zbytečně přestínované, stejně jako nevzhledný hover na obrázek u přednášky.
6. Když přejíždím na HP přes "Poslední novinky", úplně mě štve to, jak všechny přednášky poskakujou, jakmile najedu na hvězdičky k hodnocení.
7. Datum u přednášky je fajn věc, ale které to je? Datum konání přednášky? Datum vložení přednášky? Uvítal bych to první, ale bohužel... pokud přidáš přednášku z roku 2008 a je u ní rok 2012, tak to považuju za velmi nešťastné označení.
8. Proč jsou smajlíci u videa v zakulaceném boxu?
9. Zvaž přidání další barvy na web, k lepší orientaci návštěvníka.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0