Autor Zpráva
Petr Klimeš
Profil *
Dobrý den,
chtěl bych vás poprosit o názor na web: psychoterapie-klimes.cz. Třeba i obsahový, ale hlavně mi jde o technickou stránku. Web jsem se rozhodl si napsat sám, a i když jsem se ho snažil udělat co nejjednodušeji, některým věcem moc nerozumím. a/ měl bych uvést doctype v nějaké širší definici, nebo to stačí takto? b/nevím jestli tam nedělá problémy styl .clearing? Musel jsem to tam dát, aby se mi načítala stránka v celé délce.
Zkoušel jsem zobrazení v opeře, firefoxu a IE8 a fungují dobře. V Konqueroru pod Linuxem ale nefunguje vynucené zalomení řádku (/br). Zkoušel jsem taky zobrazení ve více prohlížečích na browsershots.org, a v podstatě u všech prohlížečů mi to ukazuje znásobené postranní posuvníky na scrollování. Taky u většiny lze pozorovat horizontální čáry po celé ploše. Mě se to také jednou stalo, ale jen na fotografii.
díky moc za reakce.
Petr Klimeš
Darker
Profil
1. Chybí zvýraznění aktuální položky menu.
2. Chybí nějaká ikonka, nikdy neuškodí.
3. Velmi si cením snadno čitelných a (snad) bezchybných textů, to se tady v kategorii Názor na stránku moc nevidí.
4. Na řádku 73 je </hr>. Asi nějaký překlep.
5. <p>Nabízím služby:</br> - zas tohle. Možná se jedná o nějaký trik, ale já znám jen <br> a <br />
6. Stránku kontakt bych zpřehlednil, bohužel nevím jak, moje díla přehledností nevynikají. A dal bych tam mapku, nebo odkaz na ni. Jsem sice nepřítel vkládání IFRAMů s cizími skripty (zejm. facebook, blueboard), ale zrovna mapka mi vždy pomůže.
7. U orientačního přehledu bych neodsazoval texty, pouze seznamy. Podnadpisy jako „Krátkodobá terapie“ a „Dlouhodobá terapie“ bych zvýraznil.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0