Autor Zpráva
hoffmann44
Profil
Akcninabidky.eu

Diky za vase nazory a pripominky, Mirek.
Moderátor Chamurappi: Odmazána reklamní vata, doplněn klikatelný odkaz.
nemeja
Profil
- input na odběr emailu mi zasahuje do textu vpravo
- "Buďte první mezi svými přáteli, kterým se to líbí." toto mi také zasahuje do textu
- odkaz na detail nabídky bych dal i do nadpisu ve výpise nabídky
- původní cenu bych udělal nějakou jinou barvou a třeba přeškrtnutou, aby nebyla tak dominantní a člověk si uvědomil ten rozdíl cen
- proč položky nemaj vyplněnej kod nabídky?
- Končí dnes, 2012-05-27, dal bych nějaký hezčí formát data a ještě bych dal bud dnes, zitra, nebo datum asi bych to nemíchal, ale to je jen muj názor. Všechny akce končí v 23:59:59 daného dne, nebo mají i rozdílný čas ukončení, pokud je rozdílný, tak bych tam dal místo toho dnes, zítra, data odpočet ( Končí za 2 dny 4 hodiny a 2 minuty).
- možná udělat nějaký hezčí osekávání na ten náhled akce, ted jsem narazil, kde to končilo "plně funkční i "
- dole na mě vyskočilo Found The document has moved here.
- jako uživateli mi na dojmu nepřidá ani "provozovatel neodpovídá za pravdivost inzerováných akčních nabídek. " v patičce, jak zjistím, jestli je akce pravdivá? Celkově ta patička mi přijde taková odfláknutá a sesmolená na poslední chvíli.
- postrádám klikací logo
- uvítal bych lepší stránkování, napíše mi to sice 39 stránek, ale na jaké aktuálně jsem? já nechci jet jen po jedné stránce, já bych chtěl se posunout třeba až na konec a pak po dvouch stránkách jet na začátek.
- Spam ochrana "Kolik je 3+3 ?", toho dle mého názoru moc neochrání
jenikkozak
Profil
hoffmann44:
- Kus stránek nevidím, protože mi je překrývá špatně umístěná reklama.
- „Akcninabidky.eu, provozovatel neodpovídá za pravdivost inzerováných akčních nabídek.“ Hmm, hrozná nuda. A teď si představ, jak by to vypadalo, kdyby provozovatel za to odpovídal. To by byla bomba.
- Design na mne nepůsobí důvěryhodným dojmem.
- Web obsahuje 35 stránek, ale abych se dostal na poslední, musím 34× kliknout?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0