Autor Zpráva
mwx
Profil *
Dobrá den, prosím o zhodnocení webu www.svetpenez.eu
Děkuji
Darker
Profil
1. Hrozně se mi líbí ta věc na prohlížení mincí, i když není příliš praktická (občas sebou divně škube když s tažením začnu daleko od středu)
2. Dost mi vadí nekonzistence velikosti textu na úvodní stránce (seznam tučně, pak kurzíva, pak zas tučné písmo)
3.Objednávka je Vám doručována pro nejvyšší bezpečí a pohodlí rychle, až
do domu [sem bych dal konec věty či pomlčku platíte až tehdy, když máte jistotu, že zásilku držíte
ve svých rukách!

4. Nechápu proč v textu používáš tolik středníků, vypadá to divně.
5. Všiml jsem si, že všechny ikonky článků na hlavní straně jsou jakoby potopené pod text.
6.
"NetworkError: 404 File Not Found - http://svetpenez.eu/premium/js/fbshop.js?v=2.0.4"
"NetworkError: 404 File Not Found - http://svetpenez.eu/files/flashxml/swfobject.js"
"NetworkError: 404 File Not Found - http://svetpenez.eu/files/flash/mycontentflow.css"
7. Nějak jsem nepochopil, proč se v mobilní verzi snažíš napodobovat facebook. Proč nepoužiješ nějakou obdobu designu hlavní strany?
8. Popisy mincí vpravo jsou moc dlouhé.
9. Stránka se mi velice dlouho načítá. Jsi si vědom, že linkování neexistujícího externího javascriptu načítání zbytečně zpomaluje?
75 požadavků            
895.8 KB    
(592.6 KB z cache)
10.97s (načteno: 10.89s)
10. Moc nechápu nekonzistentnost :hover efektů v menu - některé položky zbělají, u jiných se oběví jakási modrá tečka.
11.Objevili jste ve staré knize založené bankovky? Nevíte, jakou mají hodnotu? I zde jsme Vám k službám!“ - dobré, to už jsem dvakrát četl v txtu předtím, posune se ten článek někam?
12. Líbí se mi tlačítka na změnu velikosti textu, bohužel web je stavěný jen na prostřední velikost.
13. Proč se to rádio tak dlouho načítá?
final
Profil *
neviem koľko má tá stránka mb ale cez mobil mi to načítava strašne mooc dlho..a to nie je pomalým internetom
a aj celkovo strašne veľa informácií je v indexe
Milan Wölfl
Profil *
Zdravím, pánové,
děkuji za reakce a rekapituluji:
PROBLÉM #1 nelze nijak upravit, vše je optimalizováno na maximum, plynulosti teď brání jen výkon PC a připojení .)
#2 Text optimalizován na střední velikost bez kurzivy (mimo vysvětlivek, samozřejmě)
#3 no comment, opraveno...
#4 Středníky (4) nahrazeny jinou symbolikou .)
#5 Ikony jsou pooptimalizovány, co do velikosti i polohy
#6 Částečně poopraveno
#7 Mobilní verze je stylem podobná Facebooku, to proto, že do budoucna je možné implementovat přímo tam (myslím implementaci eshopu)
#8 Popisy jsou záměrně delší, aby zákazník nemusel neustále rozklikávat a přecházet na jiné stránky (stránky produktů) - miniatury jsou pro první dojem malé, tudíž pod popisem "ČSR, T.G.Masaryk" a obrázek stříbrného kolečka si málokdo představí stříbrnou desetikorunu 1933 .)
#9 Stránka se načítá docela pomalu, nejhorší je situace (dle mých testů) v IE starších verzí. Optimalizováno pro Mozillu 9 a Chrome (nejnovější verze). Na vině je docela dost obsahu na titulce, na které je umístěna například výstava měsíce - nemůže být přesunuta jinam, vzhledem k důležitosti a aktuálnosti
#10 Menu je takto uzpůsobeno záměrně, tedy pokud nemyslíš chybějící tlačítko, místo něj jen text? Přejetím myšítkem nad tlačítkem se tlačítko zbarvuje. Pokud je černobílé, je kategorie neaktivní, t.j. neobsahuje zboží a pokud se objeví modré světlo nalevo, v kategorii je co ke koupi
#11 Myslím, že konzistence textu je celkem místná a duplikace se nevyskytuje...
#12 Písmo je právě optimalizováno, jak pro slabozraké (písmo si zvětší), tak pro malé monitory, tablety či iphone, písmo se zmenší. A existuje CTRL+roll
#13 Rádio se dlohuo načítá kvůli vysoké kvalitě záznamů a také kvůli tomu, že písničky nejsou přes náš portál přenášeny (nebo linkovány), ale jsou nahrávány přímo z něj, aby se časem nestalo to, že půlka skladeb nepůjde přehrát.
Díky za commenty a přeji hezký den!
Samozřejmě Vás rádi u nás uvítáme .)
Darker
Profil
Milan Wölfl:
X. Přejetím myšítkem nad tlačítkem se tlačítko zbarvuje.
To ale nikoho nemůže napadnout... Chtělo by to někde nějaké vysvětlení co různé efekty menu znamenají. Nejlepší by ale bylo kategorie rozlišovat nějak jinak. Pokud mě napadne něco vhodného podělím se.

XI.duplikace se nevyskytuje
Tohle ale podle mě není otázka názoru...
Vlastníte staré mince nebo bankovky? A nevíte, jakou mají hodnotu? Vaše otázky rádi zodpovíme!
Nevíte, kdy byly vyraženy. Ani netušíte, jakou mají hodnotu.
Objevili jste ve staré knize založené bankovky? Nevíte, jakou mají hodnotu?

XIII. „Rádio se dlohuo načítá kvůli...
Vím odkud se soubory stahují, jde o to, že existuje možnost hudbu stramovat...


I.nelze nijak upravit, vše je optimalizováno na maximum
Asi jsem to měl lépe popsat. Jde o nepříjemnost při ovládání, skript jinak běhá hladce.
Pás jde ovládat tažením myší. Když ale s tažením začnu daleko od středu, pás nepříjemně rychle popoletí do úplně jiné polohy.
Milan Wölfl
Profil *
X. Ale, Darkere, ono to vysvětleno je, větším písmem už bych to asi nevysvětloval - to už by bylo H1 :D
Vysvětlení je i s doplňující grafikou na hlavní stránce ;-)
XI. První věta je H1/H2 čili Header, čili nadpis. Ten vystihuje, co do obsahu. A na stránce eNumismatik se vyskytuje podruhé, aby návštěvník věděl, že přešel na správné místo. A co se týče bankovek, tak ty jsou další specifickou složkou, protože jsou dva různé obory i když se někdy laicky řadí pod jeden pojem (zahrnuto pod pojem numismatika), a to notafilie (bankovky) a numismatika (mince a jiná kovová platidla). A my samozřejmě nechceme, aby se někdo domníval, že mu s bankovkami/nouzovkami neporadíme ;-)
A ohledně XIII.-o streamu se rád nechám poučit - rádio je jen pro určitou sortu lidí, kteří mají zároveň se sbíráním zálibu ve starých časech. Proto rádio vzniklo... Buďto si jej můžeš pustit jen tak (jukebox) anebo si ručně vybírat na stránce rádia. Jukebox je o něco kvalitnější...
Samozřejmě, web je místo neustálých nedokonalostí, čímž je také člověk nucen učit se stále novému. Jedno chceš vylepšit a rázem pět věcí zk****š...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0