Autor Zpráva
hubert_
Profil *
Můj školní projekt, chtěl bych vědět, co si o něm myslíte, především asi po designové stránce. Můj kód je validní, ovšem facebook diskuse mi to rozkopala, nevím, jestli to mám opravovat, nebo to nechat tak s tím, že můj kód je validní... Všechno běží na mém serveru, moje PHP, moje MySQL, všechno jsem si napsal sám.. :)
www.hubertsima.eu
jenikkozak
Profil
hubert:
především asi po designové stránce
Žádný design se mi nenačetl.

„Co je to sakra za nesmysl? Didaktické testy?! WTF?! Vždyť proč bychom měli umět více, než i/y, s/z, d/t a podobně? Podle mne je to nesmysl..“ Neuč se to a kritizuj... chceš-li být za ignoranta. :)

Můj kód je validní
Až na 5 chyb a 18 varujících hlášek.

nevím, jestli to mám opravovat, nebo to nechat tak s tím, že můj kód je validní...
Záleží na tom, čeho chceš dosáhnout. Přečti si třeba článek místního moderátora. Třeba zrovna v tomto případě ti vypsané chyby a varování nezpůsobí vůbec žádné problémy, takže se jimi nemusíš zabývat, pokud ovšem pro tebe validita zdrojového kódu není nějakou nepřeskočitelnou metou.

Všechno běží na mém serveru, moje PHP, moje MySQL, všechno jsem si napsal sám.. :)
Řekněme spíše, že tvé jsou skripty psané v jazyce PHP a dotazy na databázi pomocí syntaxe MySQL.
hubert_
Profil *
jenikkozak:
„Můj kód je validní“
Až na 5 chyb a 18 varujících hlášek.
http://validator.w3.org/check?uri=www.hubertsima.eu&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0 :O Proč s tím w3 nemá problém? (resp. má problém pouze s facebookovou částí?)
jenikkozak
Profil
hubert:
Proč s tím w3 nemá problém?
Protože.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0