Autor Zpráva
mikk
Profil
Zdravím.

Prosím o kritiku webu kapely (www.kobylinec.cz). Ze známých "problémů" přiznávám, že stránky nejsou optimalizované z pohledu velikosti (více požadavků a větší obrázky) a v kódu jsou někde mezery a odsazení navíc způsobené částečným skládáním z php.
Zajímá mne hlavně design a rozčlenění. Texty novinek nepíšu já, ale k ostatním se také můžete vyjádřit.

Díky předem
peta
Profil
- dlouhe radky, pres 80 znaku
- spousta textu - vsechen ten text si musi clovek precist
- spousta odkazu - musi zjistit, ktere z odkazu budou k necemu
- mala pismenka, nejdulezitejsi veci jsou male, nevyrazne, jako menu, treba
- kombinace odlisne grafiky, logo + flek + fotky + stinova grafika dole + nestinove vodorovne cary, ...

Zkus se zamyslet, ktere z odkazu musi byt na prvni urovni, ktere fakt uzivatele budou casto pouzivat a ktere uz ne.
Pokud jsem fanda, zajimaji mne novinky a nadchazejici koncerty. To by melo byt na prvni strance. Tez nekde, asi v hlavicce, fotky clenu kapely. Kdyz zajdu na stranku E. Farne, tak tam najdu na prvni strance jeji fotku. Pak koukam, ze tam mas obchudek, tak urcite cpu na prvni stranu, na bok nebo dolu, ukazky nektereho zbozi. Tez tam mas vzkaznik, mozna se tam tez nejak vejde. Nevim, muselo by se to zkusit.
Borius
Profil
1) Vstupní stránka není nikterak užitečná (řekl bych vyloženě zbytečná).
2) Odkaz na přehrávač: „Oops! SoundCloud doesn’t fully support your browser yet, but we're working on it.“
3) Věta „Mladá pražská rocková partička Kobylinec Vám představuje svůj web.“ nenese žádnou informaci, nemá žádnou hodnotu.
mikk
Profil
peta:
- Ty texty neurčuju já, ale řeknu, že je potřeba probrat a co. Formátování bude trochu delší záležitost, aby stránka nebyla prázdná. Pokud jde o případný postranní sloupec, je lepší vpravo nebo vlevo v kombinaci se stávajícím horizontálním menu?
- Ty fotky nahoře se mění, když přejdeš jinam, to jsem se snažilo o to zobrazování na první stránce.
- Díky, takže myslíš celkově zjednodušit a zredukovat, aby bylo všechno víc pohromadě?
Borius:
- Jaký máš prosím prohlížeč? Tohle se mi stalo jen bez Flashe.
jenikkozak
Profil
Borius:
1) Vstupní stránka není nikterak užitečná (řekl bych vyloženě zbytečná).
1] Vstupní stránka je naprosto otravná, nic víc.
2) Osobně nemám rád, když mi texty či obrázky pod ukazatelem myši poskakují, jako se tomu děje v případě loga tohoto webu.
3) „další videa jsou ke shlédnutí“, „starší galerie jsou ke shlédnutí“ Zhlédnutí.
4) Petrův banner používá 3 typy písma. To je moc, vypadá to přeplácaně.
Borius
Profil
mikk:
Jaký máš prosím prohlížeč? Tohle se mi stalo jen bez Flashe.
Máš pravdu, prohlížeč byl bez flashe, nějak jsem si to neuvědomil. Většinou si to uvědomím díky tomu, že je zobrazeno výslovné úpozornění o nutnosti mít aktivní flash.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0