Autor Zpráva
martinbrezin
Zdar chlapi,

rád bych vás požádal o názor na naši novou službu.

Najdete ji na http://www.chlapskazasilka.cz/

Jedná se o pravidelné a flexibilní zásilky chlapského zboží každé tři měsíce.

Díky moc za jakoukoliv zpětnou vazbu.
final
Profil *
už tu také niečo bolo/je ak ma pamäť neklame
inak web vyzerá fajn :) možno ja by som header zmenil
martinbrezin
final:
Ahoj,
v zahraničí určitě podobné služby fungují, ale v ČR jsme na nic podobného nenarazili. Jestli o něčem víš, dej nám prosím vědět.
final
Profil *
na webtrhu som už na 99% niečo také videl :) ale názov ti nepoviem
peta
Web vypada vzhledove dobre az dole od nadpisu "Neztrácej čas sestavováním a vyber si už připravenou zásilku!".

Urcite bych takovou sluzbu ale nevyuzil, pripadal bych si jako manekyn nebo gay. Vyjimku bych udelal pouze v pripade, ze:
a) zbozi je trvanlive, vydrzi 3-5 let
b) zbozi je kvalitne provedene, volne v rozkroku
c) zbozi je z latky a ne z ropy; umelou hmotu na tele nesnesu
Podle obrazku to nesplnuje, to je vsechno strasne umele, po jednodennim noseni to muzu zrovna oprat nebo vyhodit. Nebrat.
_es
peta:
zbozi je z latky a ne z ropy; umelou hmotu na tele nesnesu
Samozrejme, jedine tovar z drevenej latky, ten tých 5 rokov vydrží.:-) Umelé latky tiež nemám rád.
martinbrezin
peta:
Ahoj Peto,

diky za zpětnou vazbu.
Teď jsem nepochopil jestli se ti víc líbí ta horní část nebo ta dolní? S hlavní stránkou teď hodně bojujeme, je na ní spousta heterogenní názorů a je těžké se přizpůsobit všem.

Proč by sis připadal jako manekýn nebo gay? Nesedí ti sortiment nebo je v tom něco jiného? Všichni chlapi nosí spodní prádlo a praxe nám naznačila, že v drtivé většině jsou chlapi moc pohodlní na to, aby řešili svoje spodní prádlo a ponožky. :) A proč by taky měli, jsou lepší věci na práci ;) A v tomhle chceme chlapům ulehčit.

Co se týká zboží:
Troufnu si říct, že tohle je naše hlavní výhoda. Strávili jsme půl roku objížděním všech výrobců a dodavatelů spodního prádla a ponožek. Nakoupili a vyzkoušeli téměř vše co se dá na českém trhu sehnat ;) Takže to co nabízíme, je jen selekce toho nejlepšího. Umělého nenabízíme nic :D a věř mi měli sme v ruce i takové kousky. Všechny věci jsou z velice příjemné bavlny. Pokud si opravdu potrpíš na kvalitu, tak upřímně nejkvalitnější je prádlo PLEAS, kvalitní česká výroba z Havlíčkova brodu, pětistupňová výstupní kontrola, česaná bavlna atd...

Ale naše služby není jenom o spodním prádle, rozšířili jsme nabídku o holící potřeby a rozšiřujeme sortiment i pánské kosmetiky a drogerie...Prostě všeho co každej chlap potřebuje, ale nerad kupuje.
tadyt
Profil *
Líbí se mi to a možná službu využiju, ale udělejte něco s rychlostí stránek! Čekat 7 a víc sekund po každém kliknutí moc příjemné není
Keeehi
martinbrezin:
Ano ta rychlost to strašně zabíjí.

Nápad je to pěkný ale osobně mám s tím pár problémů
- když si kupuji oblečení tak v 99% případů nějaké jiné. Nepotřebuji mít doma 20 bílých trik jedno jako druhé.
- nikde jsem nenašel informaci co se stane, až se něco z vašeho sortimentu přestane vyrábět. Jelikož na to spoléhám, tak mi to bude chybět a zase to budu muset řešit.
- sortiment je pro mě malý

Zajímalo by mě porovnání se zahraničím. Prosím o odkazy na podobné služby v zahraničí.
martinbrezin
Keeehi, tadyt:

Díky chlapi za upozornění na rychlost. Zatím si nám nikdo nestěžoval, takže to teď testujeme.

- Sortiment je momentálně tvořen od silných dodavatelů a jsou to základní řady, které se kromě změny technologií příliš nemění. V případě kdyby některý vypadl, nahradíme ho jiným zbožím.

- sortiment je malý, snažíme se ho rozšiřovat, už příští týden bychom chtěli přidat další trenky. Ale naší snahou je právě udržet malý sortiment, ale za to kvalitního zboží. Naše služba má šetřit čas a pro chlapy je nejdůležitější jestli se prádlo příjemně nosí. V té chvíli nepotřebují široký sortiment.

Ale rád se zeptám, co konkrétně ti tam chybí Keeehi?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: