Autor Zpráva
Charlie
Profil
Zdravím,

zkritizujte mi prosím nový redesign mého blogu, je docela drastický. Kritizujte absolutně co chcete, vašim názorům jsem otevřený. Díky.

http://charlie.xblog.cz
Charlie
Profil
Jo a jestli můžete, koukněte mi na to prosím v Opeře nebo v IE < 6.
Timy
Profil
- nevýrazný hover u odkazů (především tedy nadpisy článků)
- v archivu jsou puntíky (krásné slovo:-) u položek seznamu příliš nalepeny na levý okraj stránek
- nějak se mi nelíbí to pravé menu, připadá mi takové... no nevím jak to říct, zkusil bych třeba dát těm názvům sekcí (odkazy, kategorie, navigace) nějaké pozadí, aby to bylo víc oddělené, ale to je jenom můj subjektivní pohled...

jinak se mi to líbí a řekl bych, že je to změna k lepšímu
Dero
Profil
Opera 8.5 v pohodě.
Opera 8 v pohodě.
Opera 6 - po najetí na logo blogu toto zezelená
IE 5.5 v pohodě.
IE 5.0 v pohodě.
IE 4.0 - web zarovnán doleva + menu opouští světlý podklad
Fred
Profil
Taky se mi to líbí, změna k lepšímu.
Charlie
Profil
Timy:
Hover se mi zdá výrazný dostatečně, nadpisy jsou tak shválně. Není nutné dávat nadpisům výraznější hover, protože odkazy "Pokračování" a "Trvalý odkaz" vedou na stejné místo. Když jsem to zkoušel zvýraznit víc, kazilo to design. Myslím, že vím, jak pravé menu oživit, zkusím si pohrát s obrázky a s přechody. Skvělý nápad.

Dero:
Díky mnohokrát. S tou zelenou je problém, ale vím, jak ho vyřešit. IE 4, na to by postačil jeden hack, ale přemýšlím, zda-li to má význam. Na blog mi s IE 4 ještě nikdy nikdo nepřišel.
Dero
Profil
Charlie: Ale přišel, v 18.25 někdo s IP 83.240.xxx.xxx ... :o)
Acci
Profil
Nebojíš se použít písmo Century Gothic? Já bych se bál, že u někoho nemusí obsahovat české znaky
habendorf
Profil
Je mi divné, že to tu ještě nikdo nenapsal, ale v IE6 je to totálně rozpadlý :o( (detail článku)
A vycentrovaný to taky není.
zimmi
Profil
Charlie, musím říct, že před tím se mi to líbilo víc:(. Bylo tam víc "vzduchu", takový svěží. Tohle mi přijde takový těžkopádný.
Ale stejně, chodím k tobě jen přes RSSko, takže mi to až tak vadit nebude, důležitější je obsah.
Btw: jaktožes o tom redesignu nic nenapsal, ani bych se to nedozvěděl:-/.
JCh
Profil
Operu 6 a IE 4 s klidným srdcem ignoruji, stejně jako třeba NN4
Charlie
Profil
Dero, tak tohle jsem čekal :)

Acci, to je dobrá otázka. Nevím.

habendorf, myslel jsem si, že to bude zarovnané vpravo - neměl jsem dost času na vylazení pro browsery, upřímně, asi jsem to uspěchal.

zimmi, o redesignu jsem nic nenapsal, protože jsem neměl čas.
Charlie
Profil
habendorf, stránka byla validní a stejně to bylo rozpadlé. Mohl za to odesílací formulář. Dočasně jsem ho předělal do tabulek.
habendorf
Profil
Charlie ??? O validitě jsem neřekl ani slovo.

Ale už je to v IE OK :o)
mat
Profil
Charlie

i validní stránka může být zprasená tak, že se bude zobrazovat špatně... validita a zobrazení stránek spolu moc nesouvisejí...
Charlie
Profil
habendorf, mat, asi jsem neměl cpát <textarea> do <label> :) Ale už je to v pohodě. Díky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0