Autor Zpráva
praktickyweb
Profil *
Dobrý den přeji,
rád bych vás požádal o kritiku a názor na web praktickyweb.eu ,pokud možno i s návody jak zadaný problém řešit.
děkuji.
pw
Hando
Profil
Ahoj.

1.) To horizontální menu je takhle myšleno vážně, nebo je to jen nějaké provizorium? Kategorie "B", "Natt", "Řemesl", "Pravo" - nevyvolává to ve mně dojem, že tam najdu skutečně něco zajímavého.
2.) Proč adresa http://praktickyweb.eu/category/motor/ apod. obsahuje to "category"?
3.) To logo by ještě zubatěji vypadat nemohlo? Možná je to účel...
4.) Čeština, cestina, čestina - to je peklo! "Nakupovani na internetu velice jednoducha věc" - když jde napsat v té (pro google velmi známé, tudíž kopírované) větě "věc", proč nejde napsat i "nakupování"? Nehledě na chybějící sloveso.
"Chtěli by jste získat mnoho výhod,jako jsou produkty zdarma,výrazné slevy,doplňující informace a mnoho dalšího?" - za čárkami se dělají mezery, píše se "byste" - ne, nechtěl bych nic získat, hlavně ne zdarma. :)
5.) Nepřehlednost. Absolutně nevím, co bych měl kde hledat, nebo co vlastně na tom webu/blogu můžu najít a hlavně kde.
"Součástí této rubriky jsou informace z různých zdrojů,návody a rady čtenářů i občanských poraden.." - které rubriky?

Design neřeším, jelikož je to šablona pro wordpress.

Celkově se zamyslet, jak celý web koncipovat. Jestli pouze jako odkládací prostor pro vlastní články, resp. odkudsi převzaté, nebo jako web, který bude působit solidně a na který se budou lidi vracet. Ta druhá varianta bude nejspíš trnitá cesta...
kelvin
Profil
praktickyweb:
Za čárkou, tečkou a otazníkem se píše mezera. Před nimi ne. Na úvodní stránce časté zkracování samohlásek - telefonni místo telefonní apod. Možná je to nějaké východomoravské nářečí, ale spíš chyby. Není to prohnané přes nějaký generátor textu?

Špatnou interpunkcí trpí všechny texty, kromě vykradených, třeba http://praktickyweb.eu/pila/ je v pohodě (zdroj asi http://www.husqvarna.com/cz/press-listing/desatero-prace-s-motorovou-pilou/ ). Je to ještě špatně vykradené, viz nadpis "Kontrola řetězu".

Nepodtrhávat nic, co není odkaz.
Za pomlčkou se píše čárka (nadpisy).
shaggy
Profil
Prakticky nepraktický - nepochopil som o čom je ten web, ničím ma nezaujal (skôr naopak), ako návštevník nevidím dôvod sa vracať.

- prečo v názvoch kategórií pletieš čestinu a angličtinu? Prečo tie názvy tak divno skracuješ? Napr. nechápem, prečo je Nature skrátená ako Natt, ani celkom nerozumiem, prečo sa posledná kategória volá B (snažíš sa napodobniť 4chan)? A prečo nepoužívaš diakritku?
- logo... k tomu je asi zbytočné niečo hovoriť,
- web nemá takmer žiadny zmysluplný obsah, má však Paypal Donate tlačítko. Povedz mi jeden dôvod, prečo by ti mal niekto prispieť?
- rada na záver - keď už si kupuješ/získavaš FB like-y pre tvoju fanpage, tak aspoň nedávaj na web Like plugin. Potom všetci vidia, kto vlastne sú tí ľudia, ktorým sa tvoja stránka páčia (v tom lepšom prípade ide iba o cudzincov, v horšom prípade sú to "mŕtve duše").

Škoda peňazí za doménu, škoda peňazí za hosting.
jenikkozak
Profil
praktickyweb:
Bohužel k tomuto webu se nedá říci nic pozitivního.
Co se technického zpracování týče, jde o strašidelný výtvor Wordpressu.
Obsah není o nic slavnější, dobré texty jsi „čmajznul“ na jiných webech.
Tak častá věta „Sorry, nothing found,“ může vyvolat snad jedinou odezvu: „Bye“.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0