Autor Zpráva
Genius
Profil *
Prosím o názor na webové stránky. http://www.strechy-krovy-pergoly.cz/
candiess
Profil
Genius:
Design pěkný, barevně sladěný, na mě to působí velice pěkně :)
<mimo téma>
chci se zeptat, k čemu slouží ten skript úplně dole, vidávám ho na dosti stránkách a nějak nevím vo co gou, díky :)
</mimo téma>
xciza
Profil
Ten slouží pro analytické funkce pro Google analytics. Kolik ti na stranky přide lidi, jak se tam pohybuji atd. Více zde
marek094
Profil
Genius:
- V hlavičce mi přijede zvláštní obrázek, kde je střecha a za ní je tma. Bylo by tam hezčí modré nebe.
- Na mě moc malý hlavní nadpis „Vítejte na stránkách ...“.
- S tím bych zvětšil o něco logo. Hlavička, hlavně fotka, je zbytečně namáčklá nahoru chtělo by to padding.
- Na webu mi celkově chybí dostatečné padding(y) hlavně pod nadpisem „Naše nabídka“, a u kontejnerů vlevo.
- Jinak se mi design docela líbí.
Hela
Profil *
Genius:
Moc pěkné, moderní a přehledné. :o)
jenikkozak
Profil
Genius:
1) Co to máte na stránkách za divný spam v patičce?
2) Aktualita PŘÍSTŘEŠEK NAD STUDNU vypisuje „Sem pište text“. U aktualit je zbytečné vypisovat přesný čas. Datum bohatě stačí. Zvláštní je, že v aktualitách se u příspěvku zobrazí obrázek stříšky nad studnou. Když kliknu na „více“, čekal bych, že tam ten obrázek bude taky.
3) K Rekonstrukcím historických střech by bylo dobré dopsat nějaký text.
4) V kontaktu není jasné, na které telefonní číslo má případný zájemce volat.
5) Za interpunkčními znaménky - čárkami a tečkami je zvykem používat mezeru. (Aspoň pak nebude tolik do očí bijící, které texty byly zkopírované odjinud.)
6) „Všechna práva vyhrazena.“ Velmi mě to zajímá. O jaká práva vlastně jde?
Zhulenec
Profil
Jeste bych si vymyslel nejaky sesty "prace" aby to bylo pekne vsechno zarovnany, ale jinak hodne dobry...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0