Autor Zpráva
anonymní
Profil *
Děkuji

http://isam.cz/lafonte12/index2.html
Kubo2
Profil
Chybí ti tam tohle:

<title>
 Hotel Lafonte - Hlavná stránka
</title>
Toto ^ si tam skopíruj, do hlavičky, namiesto "Hotel Lafonte..." môžeš dať aj niečo iné.

Prvé na čo sa človek (teda aspoň ja) na stránke pozrie, je titulok, pretože kým sa biela stránka načítava, titulok je obvykle už dávno vypísaný a stránky sú vlastně vďaka tomu kvalitnějšie .
Inak úplná nádhera. :D
Prochy
Profil
Kubo2:
Možná, kdyby ses podíval do kódu, tak by si zjistil, že to je pouze obrázek, takže title, tam je momentálně zbytečnej.
Kubo2
Profil
Prochy:

Možná sem se do kódu podívat nemoh, protože sem píšu z mobilu, a mám web'n'walk, což je najšitnější prohlížeč na trhu, ale že je to obrázek sem si všimnul, protože tam nic nefunguje - ale na tom title já trvám.
Someone
Profil
Kubo2:
Title je v tomto případě naprosto zbytečný... Jedná se pouze o demonstrativní obrázek.
Kubo2
Profil
a proč se to tak dlouho načítava, když je to jen obrázek?
Fisir
Profil
Reaguji na Kubu2 [#6]:
Nejspíš proto, že je to velký obrázek. A nebo máš pomalý internet.
Rfilip
Profil
A kompresí obrázků by se dalo ušetřit 667.3 KB z 983.8 KB - viz zde výsledek Web Page Performance Testu
peta
Profil
Je to hrozne neprehledne, fura odkazu a textu ke cteni. Vubec jsem neprisel na prvni pohled na to, co je to vubec za stranku. U hotelu ocekavam minimalne fotku z venci v zahlavi nebo na uvodni strance.
Navic je to obrazek. Takto, jak to mas, hlavne pismo, to se nebude dat pouzit. Leda bys to rozrezal na obrazky.
Tez tam menis zasedle barvy na ostre jasne, nepasuje mi to tam. Online rezervace vuci pozadi stranky, podobne ta druha rada tlacitek vuci pozadi stranky. S barvami to proste neumis.
Ja bych z te stranky hned nejspis odesel, jak je chaoticka. Leda bych mel nejakou slevu, tak bych byl nucen si to cele prostudovat a snazit se vyznat v tom, kde co najdu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0