Autor Zpráva
Dog
Profil
Mám web zabývající se bongy, vodními dýmkami a tím, jak je vyrobit.

Uvítám veškeré návrhy na vylepšení, zejména co se týče zvýšení zisku z adsense :)
Novy
Profil
1. Reklama od Seznamu se zhodnotí mnohem více.
2. S novým webdesignem ti klidně pomůžu (qcz@email.cz) včetně SEO
3. Nabídni výměnu odkazu s jiným webem - klidně i někomu napiš.
4. Umísti na web kontakt (email).
jenikkozak
Profil
Dog:
1) Nevypadá dobře, když se položky menu zalamují na další řádek, o to hůř vypadá, když na konci řádku je jednopísmenná předložka.
2) Obsahu máš dost málo.
3) Poslední položka v menu nemá co dělat. Tváří se jako součást webu, ačkoliv vede úplně nějak jinam a týká se úplně jiného tématu.
Dog
Profil
Novy:
1) Čím to? :)
2) Design mi připadá dostatečný, ale hodil by se mi nějaký pro http://box.clanweb.eu/ :)
4) Přidal jsem na web formulář, přes který mi lidi můžou napsat

jenikkozak:
2) Ok, mám ještě nějaké nápady
3) Můj freehosting musí v textu stránky najít nějaké slovo, které změní v odkaz, jinak na web přidá svou lištičku s několika odkazy. Proto jsem mu slovo "matrace" takto nabídl, on z něj udělal odkaz a lištička zmizela. Nicméně uznávám, že to bylo nešťastné řešení, a místo toho jsem raději upravil texty článků a nabídl mu vždy 1 slovo v nich.

Díky za rady, uvítám další :)
Dog
Profil
V rámci rozšíření obsahu jsem přidal články Ruční bong a Filtrace

Jinak Novy, co se ti nezdá na mém SEO?
Zhulenec
Profil
Není to špatný... hlavní plus je přehlednost a jednoduchost při orientaci na webu, taky chválím nápad a obsah, ale přeci jen mi tam chybí něco málo grafické práce na homepage - těm odkazům bych dál nějaký hover, možná i malinký obrázek na homepage a taky možná to logo by šlo udělat ještě trochu lip, i když tohle co tam je není špatný ale úplně vidím jak bych ho udělal trochu lip...

Kód vypadá bezchybne, ale ještě by to chtělo nějakou patičku nebo aspoň nechat nějakou mezeru - na ty stránce Ruční bong , je to moc nalepený ke kraji stránky, ale jinak je to dobrý, stačí už jen trochu si s tim pohrát a máš peknej webík..dobrá práce.
Novy
Profil
Dog:
http://seo-servis.cz/source-zdrojovy-kod/7951261 !!!!

Popis Nevyplněno
Klíčová slova Nevyplněno
Info pro roboty Nevyplněno
Autor Nevyplněno
margin
Profil *
Novy:
No a? Pojednání o zbytečnosti SEOmatů
Dog
Profil
Novy, v rámci své idey optimalizace pro hloupé vyhledávače si rád hraju s každým detailem (všimni si například, že jsem i takhle malému webu vytvořil sitemap, nebo že jsem všem obrázkům nevyplnil jen alt, ale také title a longdesc, ačkoli jsou to téměř zbytečné věci). Nicméně pokud SEOmatu vadí, že v hlavičce není uvedený autor, chybí informace index a allow pro boty a jeden odkaz jsem si zvlášť nastyloval mimo externí soubor, jedná se o úplnou hloupost. Vyhledávače tyhle věci naprosto přehlíží. SEO je trochu někde jinde :)

Zhulenče, pod některé články jsem na tvůj popud přidal dolů ještě prázdný řádek, dva :)

V rámci rozšiřování obsahu jsem přidal podstránku Pivní bong, a ještě mám jeden poslední nápad, který zrealizuju během pár dnů.

Jinak pořád ještě ocením další rady, např. co se týče zvyšování zisků z google adsense :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0