Autor Zpráva
Rom4n
Profil
Ahoj,

prosím o kritiku startupu SportCentral (běží na www.sportcentral.cz). Jedná se o startup pro rekreační sportovce. V současné verzi umožňuje vyhledávat sportoviště, prohlížet si jejich detaily, registrovat uživatele, přidávat a editovat sportoviště.

Rádi bychom dostali zpětnou vazbu na:
Vizuální dojem / grafiku
Funkčnost
Strukturu
Textaci
Cokoli dalšího vás napadne

Pár věcí, které se aktuálně dotahují (tj. v této fázi není potřeba kritizovat jejich absenci :) :
Title stránek
Meta descriptions, příp. keywords
Title odkazů

Dále by nás zajímal názor na náš nápad na tento startup, který prezentujeme na našem blogu (běží na info.sportcentral.cz/informace). Je mi jasné, že popis nápadu nejde do detailů, ale přesto dávám všanc kritice.
jenikkozak
Profil
Rom4n:
1) Nerozumím tomu, proč je povinné souhlasit se zasíláním novinek, když: „Neposíláme spam a jejich zasílání můžete kdykoli zrušit.“
2) Všechno vaše bych nahradil za své - Zadejte své jméno, své příjmení, svůj e-mail...
3) Bohužel nejsem ochoten zadat své skutečné datum narození. A myslím si, že nejsem sám. Možná by stálo za úvahu, jestli tuto položku brát jako povinnou.
4) Cituji z Podmínek použití: „3.Obsah Portálu SportCentral.cz nelze uchovávat [...], ledaže k takovému jednání udělil SportCentral.cz předem souhlas.“ To ale mimochodem znamená, že návštěvník má povinnost po návštěvě vašeho webu promazat své dočasné soubory. To nebývá zvykem vyžadovat.
Rom4n
Profil
jenikkozak:
Díky moc za komentáře! :-)

1) + 3) Registrační formulář se chystáme ořezat o bydliště a narození. Z bydliště necháme jen město. Ono tyhle informace chceme využít pro některé funkce v budoucnu, ale je fakt, že nyní jsou akorát překážkou při registraci a nijak se nepoužívají. A i potom necháme registraci jednodušší a k jejich vyplnění budeme motivovat jinak.
2) S tím trochu bojujeme - někde oslovujeme Vy všichni, jinde Ty, a u věcí, se kterými pracují samotní majitelé sportovišť vykáme. Zamyslím se, co s tím provést
4) Uchováváním zde bylo myšleno stahování si stránek, dat, apod. Zkusíme nějak přeformulovat, aby se to nevztahovalo na dočasné soubory.
Rom4n
Profil
Pokud by se tady našel někdo ochotný, rád bych ještě poprosil o:
- zhodnocení výpisů sportovišť, např. www.sportcentral.cz/sportoviste/squash/praha
- a detailu sportoviště, např. www.sportcentral.cz/sportoviste/detail/sport-centrum-pro-6/3201/
Rom4n
Profil
Po letošní prezentaci Webexpo Startup Show Pitch, jsme zveřejnili náš business model na http://info.sportcentral.cz/pro-investory-a-startupy/ (podle metodiky Lean Canvas). Pokud k tomu budete mít nějaké postřehy, zanechte nám prosím komentář na stránce, připadně tady.
illuminat
Profil *
ja by som ale vymenil farby, teraz su trendy jasne kriklave odtiene farieb, taketo farby boli in pred 5timi rokmi. ten sedobiely gradient sa farbou zlieva s tym sedym chlievikom co posobi to dojmom neprehladnosti
Rom4n
Profil
Výrazně jsme celý web updatovali o funkce pro sportovce a týmy. Změnili jsme celý layout prezentací sportovišť. Pokud by si někdo našel čas a podíval se na to, budeme rádi za postřehy. Web v tuhle chvíli použící cca 70.000 lidí měsíčně, trochu nám to povyroslo.

Díky, Roman

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0