Autor Zpráva
Bady
Profil *
Zdravim! Chcel by som Vas nazor na stranku:

www.parfumy.kvalitne.cz

Dik!
BoB
Profil *
Já vím, že se Ti Tvoje uvítací stránka (ta s tím flashem) strašně líbí a že Ti určitě dala strašně moc práce, ale myslím, že by bylo nejlepší, kdyby tam vůbec nebyla - její jediný efekt byl v tom, že mě zmátla, protože jsem vážně nevěděl, kam kliknout.
(A pokud se tím chceš elegantně zbavit reklamy na wz, tak do toho flashe alespoň napiš VSTOUPIT, nebo tak něco...)
Zbytek webu už je celkem v pohodě, jen bych si být Tebou dal možná trochu víc práce s tím obrázkem v hlavičce, protože nemá potřebnou kvalitu (myšleno technickou - prostě je vidět rastr a vliv komprese a tak...).
mates
Profil *
index je pěknej jen sem fakt nevěděl kam kliknout jinak nejsou špatný
PerToon
Profil
Takže ta uvítací stránka.... nejdřív sem si půl minuty užíval pohled na prázdný okno... A pak sem nevěděl, jestli se něco nenačetlo, nebo jestli tam má být interaktivní 'síťka'. Když jsem zkoušel různě klepat, tak sem nakonec klepnul správně. Docela dobrý test před vstupem na stránku.
Už v úvodu bych použil formátování textu, aspoň odstavce, protože to na mě působí jako jedna velká kostka textu, který by se měl číst na jeden nádech.
Odkazy vlevo neodpovídají fontu v textu.
Možná se ztrapním, ale je ve slovenštině CENNÍK? (v češtině je ceník, tak je mi to podezřelý)
V objednávce se CENA SPOLU schovává za výběr množství.
A je vtipný, jak se ta ženská v logu deformuje podle změny velikosti okna.
Bady
Profil *
o tom uvitacom okne... Ja viem... ale to je nieco ako moj podpis. :) chapete?
Ono vlastne v strede je napisane Vstup. ale vyzera to tak, ze sa vam to tam nezobrazuje.
Je to taky stahnuty font z webu, ale flash ich ukazuje aj ked ich uzivatel neme ne?
doteraz mi to tak fungovalo... Nemoze to byt vo flash 8 inak???
lebo doteraz som pouzival fonty podla chute a slapali...
skuste ci Vam pojde vstup na stranke www.bady.borec.cz tam je to este fstarej flash7.
Diky moc za nazory!
Cenim si to!
PerToon
Profil
Na bady.borec se nápis vstup zobrazuje... ale je to hodně zvláštní a těžko čitelný font....
Lukáš M
Profil
Bady
1. na vstupní stránce v parfumerii nápis vstupte opravdu není. navíc je pěkné, že na své stránky takhle dáváte váš "podpis", ale co na to klient (pokud to nejsou jen vaše stránky)? :) navíc návštěvník ani neví, o čem web je, když se mu zobrazí jen ta úvodní stránka (titulek nepočítám)
2. o hlavičce už vám tu psali, tak na to mrkněte
3. kromě toho flash menu bych tam raději dal i nějaké alternativní jen v html (třeba do patičky)
4. ceník je hodně stručný, stejně tak objednávací formulář. já bych si na základě toho nic nekoupil. ostatně u parfémů je lepší si je "očichat" v kamenném obchodě, ale i tak by tomu určitě prospělo, kdybyste se rozepsal o původu, složení a tom jak jsou luxusní, jedinečné a jak bez nich návštěvník-zákazník nemůže vylézt z baráku :)
5. místo rámu by se to dalo udělat styly nebo (přinejhorším) tabulkami
6. zvýraznění podbarvením textu v sekci možnost přivýdělku se mi nelíbí

OT: není to tak trochu padělání značky - něco jako když prodávají vietnamci adidos/adidas, nake/nike a podobně? :)
pashkokanhimbizila
Profil
Lukáš M
mě se ten nápis "vstupte" (veprostřed mezi těma anim.křížkama) zobrazuje... ?
Lukáš M
Profil
omlouvám se, teď jsem si kniknul na vůně pro ženy/muže a tam popsané jsou, doplnil bych to ale o fotky a také to více provázal s ceníkem a objednávkami

pashkokanhimbizila
asi jak komu, což je divné. ale dost lidí tu psalo, že jim ne, tak to by měl být dostatečný argument pro nějakou opravu... ;)
Bady
Profil *
Diky moc!
Skusim to neak zlepsit...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0