Autor Zpráva
Jearse
Profil *
Co rikate na www.fitcentrumvisla.cz ? Diky
Taurus
Profil
Moc se mi to nelíbí, vypadá to tak chladně, smutně, design tak z roku 2002. Zvyš line-height, některé odstavce mají moc napasované písmo na sebe, je malé. Není důvod k anglické patičce.
Rfilip
Profil
Trochu by to chtělo zapracovat na rychlosti stránek
marek094
Profil
Vyvaroval bych možná obrázkových nadpisů. Nejvíce asi trpí Kontakt, kdy nejde zkopírovat mail
Jearse
Profil *
Diky za nazory :)
Mistr
Profil
Jearse:
(1) Chybou je neustále totožný titulek stránky (tag TITLE v části HEAD v HTML kódu).
(2)Osobně se mi příliš nelíbí, že jsou údaje z jedné sekce menu všechny na jedné stránce a já vlastně jen v této stránce odrolovávám níže či výše.
(3) Pokud chci najet na položku ze šedivého menu, občas se na ni nemohu dostat, neb je (po špatném prvotním zacílení na ni) překryta vysunutým modrým menu.
(4) V tabulce SACHARIDOVÉ + PROTEINOVÉ NÁPOJE (proč nevyužíváš CSS vlastnost Text-transform s hodnotou uppercase) má ve druhém sloupečku asi být uvedeno 2 odměrky = 50 g, ne?
(5) Obdobně u tabulky DALŠÍ NABÍDKA nerozumím ceně v podobě 33 g,- Kč.
(6) Sekce Ceník Obsahuje pět podčástí. V modrém menu v záhlaví stránky se mi však po jeho rozbalení zobrazí pouze tři podčásti. Pro ne všechny? U jiných sekcí (například Náš tým) se zobrazí podčásti všechny.
(7) Doplnil bych fotografii budovy zvenku, ať hned vím, co mám hledat, až budu v lokalitě.
(8) Nefunguje odkaz Rozvrh u jednotlivých cvičitelů v sekci Náš tým.
(9) Proč mne odkaz Náš tým z oddílu Výživové poradenství (ze sekce Služby) odkáže na Instruktory, když pan Jakub Podhola, jenž se na webu chlubí získaným diplomem poradce pro výživu patří do oddílu Trenéři?
(10) Odkazy v šedivém menu sekce Náš tým směřují všechny na jedno místo, a sice na trenéry. Na vině je stále totožný atribut odkazů v podobě nastym1. Oprav jej.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0