Autor Zpráva
simmi
Profil
co říkáte na tenhle web VM-promotion ?
jenikkozak
Profil
simmi:
- Osobně bych o pár pixelů zvětšil šířku odkazů v menu (#main-menu-items li a), aby se zvýraznil systém, jakým jsou položky zarovnané - aby lépe vyniklo, které jsou zarovnány vpravo a které vlevo.
- Vzhledem k tomu, že jednotlivé stránky nemají nadpisy, bylo by vhodné v menu zvýraznit aktivní položku.

- Nebývá zvykem dávat nadpisy jako přímé potomky seznamům - tedy s vynecháním <li>.
- Každé id smí být na stránce jen jednou.
- tebou používané zápisy: background: transparent url(images/none) no-repeat; způsobují posílání požadavku na server - shání adresu http://www.vm-promotion.cz/images/none, získává kód 404.


- Odstavec „Zabíjačkové pochoutky a delikatessi“ máš na stránce dvakrát - jednou naformátovaný, jednou ne.
- Na stránce je dole zbytečně prázdné místo, které způsobuje, že se zobrzuje posuvník i při dostatečně vysokém monitoru. (Pak se na některých podstránkách objevují dva posuvníky, což se blbě ovládá.)
Dog
Profil
- Stránky http://www.vm-promotion.cz/ , http://www.vm-promotion.cz/index.php , http://www.vm-promotion.cz/onas.php, http://vm-promotion.cz/ , http://vm-promotion.cz/index.php a http://vm-promotion.cz/onas.php jsou duplicitní. Vyber si jen jednu, na tu odkazuj a ostatní přesměruj. 6 stejných stránek, to je děsivé
- Úvodní text je možná příliš složitý a zároveň nicneříkající. Celkově pořád úplně nevím, jestli mi uspořádáte akci, jakou chci, uděláte mojí firmě jméno nebo mi "umožníte firemní postup k vysněným cílům"
marek094
Profil
Dog:
Čemu vadí duplicitní adresy, jestli můžu vědět?
panther
Profil
marek094:
měly by vadit tobě - bude se ti mezi ně tříštit návštěvnost. Jednotlivé stránky pak budou hůře dohledatelné (protože se nebude jednat o jednu, ale o 6, s minimální návštěvností, minimálním počtem odkazů, ...)
Dog
Profil
Hloupější vyhledávače nemusí pochopit, že se jedná o tu samou stránku, a mohou těmto šesti stránkám např. počítat rank zvlášť (viz panther), takže místo aby jsi měl jednu silnou stránku, která se umístí dobře, budeš mít šest stejných těžce dohledatelných. Přitom náprava je dost jednoduchá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0