Autor Zpráva
Petr Wenzel
Profil
Dobrý den,
můžete mi trosím poradit co na webu změnit abych byl ve vyhledávání na seznamu a googlu co nejvíše na slova servis klimatizace jedná se o web: www.servis-klimatizace.hys.cz
Amunak
Profil
Petr Wenzel:
Zkus návštěvníkům nabídnout kvalitní obsah. Máš tam pod sebou pětkrát (oprava) sedmnáctkrát "servis klimatizace". Celkově mi to přijde dost přeSEOvané. Je vidět, že je to psané pro vyhledávače a ne pro lidi. Vzhled taky nic moc - logo má příšernou kvalitu, menu se zalamuje do dvou řádků a jinak je to prázdné. Neupoutá, texty o ničem, jen se tam opakuje pár slov. To je špatný přístup. Opravdu ti přijde "ceník servis klimatizace" jako gramaticky správná věta?

Vůbec bych se nedivil, kdyby tě vyhledávače za něco takového spíš penalizovaly. A když už se tam dostane potenciální zájemce o tyto služby, velmi rychle ho vyženeš, protože se tam nic nedozví. A i kdyby se tam třeba mohl něco dozvědět, určitě to nebude číst mezi záplavou klíčových slov.
Internetto
Profil *
Petr Wenzel: podľa "vymenených" odkazov vedúcich zo stránky http://www.servis-klimatizace.hys.cz/vymena-odkazu/ vidno že ide o akýsi navzájom prelinkovaný systém niekoľkých lacných webstránok ponúkajúcich servis klimatizácií.

Určite by bolo dlhodobo užitočnejšie vybudovať namiesto toho 1 obsahovo a graficky špičkový firemný web + často aktualizovaný blog o novinkách z oblasti, zaujímavých opravách klimatizácie atď. Odkazy na "Pedikura Praha 4" nemajú na webe o klimatizáciách čo robiť. Pätičkové odkazy na magnetickú kocku a bazénovú chémiu takisto.

Naopak prospelo by odkazovať na dôveryhodnú súvisiacu stránku na wikipédii. Pozrite si najúspešnejšie konkurenčné stránky napríklad http://www.servisklimatizace.cz/www_servis/index.html - možno Vás to k niečomu inšpiruje.

Skutočne je "kvôli SEO" potrebné mať v menu webu "preoptimalizované" položky ako "Kontakt servis klimatizace"? Nestačí tam jednoducho "Kontakt" alebo "Kontaktujte nás"?

Pozitívom sú neduplicitné texty, aj keď by ich mohlo byť viac a zaujímavejších. Tiež som si tam všimol nejaký preklep a pár typografických chybičiek.

Amunak: "vidět, že je to psané pro vyhledávače a ne pro lidi." = presne.
AlastorM
Profil
používá to šablonu wordpressu - co se tedy má hodnotit? kromě textu, kde se stále opakují určitá slova, což mě jako zákazníkovy příjde spíše jako reklamní web a neměl bych zde tedy potřebu zůstat a hledal bych někde jinde servis klimatizací, zde není nic k hodnocení.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0