Autor Zpráva
Hana Skálová
Dobrý den,
posílám vám svůj první design na hodnocení.
Je mi 14 let a chci jít na grafickou školu (zrovna na tuto).
http://postimage.org/image/mh9s4qvnl/
panther
Hana Skálová:
vršek vypadá poměrně dobře, dolní část sestávající pouze z bílých boxů s malinkými kulatými růžky už na mě působí trochu nedodělaně, odfláknutě.

Zkus si pohrát s barvami, v menu i logu máš tmavočervenou, proč ji nevyužíváš i jinde? Obzvláště, když je součástí loga, a tedy i... školní „identity“.
Han
Je to také čisté, až príliš na môj vkus. Od umeleckej školy by so čakal tvorivejšiu, zábavnejšiuz a pestrejšiu grafiku, nie fádnu čiernobielu. Plus nejaké pekné logo by padlo vhod. Rozloženie stránky sa mi vcelku páči, zmenšil by som ale dve horné obrázky, sú zbyočne veĺké a bránia návštevníkovi na prvý pohľad dostať obsah, ktorý chce.
pcmanik
Hana Skálová:
Podla mna nadherna ukazka jednoduchosti a funkcnosti. Po dlhej dobe jednoduchy a pekny design, to naozaj chvalim :)
Sir Tom
Hana Skálová:
Také dobrý den,

mně se to moc nelíbí - je to takové "klasické a okoukané". Doporučil bych používat kromě patkového písma i bezpatkové. 2 obrázky hned nahoře ve mě vyvolávají pocit, že se jedná o stránky, které se zabývají prodejem Apple. Text bych 100% dal někam výš. Vhodné by bylo i nějak ostylovat (mezery, řádky, odsazení, ztučnění) text, ať to nevypadá jako "hromada" písmen naházených na sobě. Určitě nějak vylepšit barvičky - ta šedá s černou je taková smutná. Co takhle tam nějak zkusit dát oranžovou s modrou (motiv ohně a moře)?
m.m
Profil *
Celkom pekné. Komentujúci, uvedomte si, že sa bavíme o 14 ročnej osobe. Je to dobrá práca. Len tak ďalej.
Hana Skálová
Děkuji všem, určitě vylepším :)
Sir Tom: ony tam totiž nejsou jen ty 2 obrázky, to je jen jeden z nich, správně se to má animovat na jiné
Sir Tom
Hana Skálová:
správně se to má animovat na jiné
Tak pak ano - je to pěkný.
houbín
Mně se to líbí. Jednoduché, přehledné.
Trocha kritiky: Jak už tady bylo zmíněno, chtělo by to změnit písmo. A odkazy + nadpisy bych obarvil nějakou pěknou kontrastní barvou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: