Autor Zpráva
Dog
Profil
Co byste zlepšili na mém webu o raperovi a autotune zpěvákovi Jimmy Dicksonovi? :)
Seki
Profil
Mě se celkově moc nelíbí index. Je víceméně takový strohý a neobvyklý. V kódu bych určitě vytknul absenci několika meta tagů (s atributy: description a keywords. Existenci robots.txt a sitemap.xml určitě chválím, ale u sitemapu bych si možná zkusil pohrát s důležitostí jednotlivých stránek přiřazením rozdílných priorit (důležitosti). Grafika po rozkliknutí nějakého odkazu se mi líbí už o poznání více. Poměrně hezké mi taky přijde menu, jenom bych asi nevolil tak velikou odrážku u alb.
Dog
Profil
Na co by byly keywords nebo určování priorit v sitemap na malém webu s tak jednoduchou strukturou, kde jsou si všechny podstránky rovny? :)

Description jsem úvodní stránce přidal, aby měla v SERP některých vyhledávačů lepší text, než úryvky z toho menu zobrazeného bez CSS
Kubuska112
Profil
Dog:
Souhlasím se Sekim. Přijde mi to takové...prázdné. Jinak, osobně bych ocenil nějaký favicon.
Když jsem najel na záložku alba, překvapilo mě rozevírání. Nemile mě ale potom překvapila spodní posunovací lišta. Sakra velký rozsah...Prosím, zkus to opravit.


Ještě něco - prosím, uprav si deklaraci alespoň na <doctype html>
Dog
Profil
Upřímně nevím, jak se lišty, kterou lze na úvodní stránce srolovat do vzdálené šedi, zbavit. Ví to někdo z vás? :)

A co se ti nezdá na mé deklaraci?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0