Autor Zpráva
juraj
Profil
Prosím o názor na onlineinzercia.com
dakujem
joe
Profil
Bohužel se mi to zdá nepříliš atraktivní, uživatelsky nepřívětivé, nepoužitelné a taky i nefunkční. Nevím co bych k tomu mohl ještě napsat.

V menu není vidět aktivní kategorie, snad každá druhá stránka vypadá v obsahu trochu jinak. V seznamu inzerátů zobrazuješ velký obrázek jako malý. V kontaktech ochrana proti spamu se mi zdá jako špatná, protože nevím co mám napsat (česky/slovensky) - " Otázka:Napíšte zdrobneninu od slova jablko", kromě toho může být předvyplněná a neotravovat uživatele.
YOYO
Profil
V menu je nastavené písmo "times-new roam" takové neznám, každopádně bych to rozhodně necentroval pomocí top/left, mám "nestandardní písmo" a to menu mi dost vyjíždí do strany.
Na některých místech bych určitě poupravil margin/padding.
A ten roztečkovanej gif na pozadí headeru působí strašně.
Jinak to vypadá celkem použitelně, až na nutnost refreshe stránky při rozkliknutí "+" v levém menu, to je otravné.
Celkově to působí dost "oldschool" (což samozřejmě není nutně negativní vlastnost).
jenikkozak
Profil
juraj:
1) Menu patkovým písmem vypadá na webu psaném výhradně bezpatkovým písmem divně.
2) Za tečkou a čárkou se píše mezera, z vnitřní strany závorek nikoli.
3) „Vitajte na onlineinzercia.com súkromná a firemná inzercia zadarmo.“ Domníval jsem se, že až na náš 5. pád slovenština skloňuje podobně.
4) Nadpis Kagegórie položiek má takový styl (rámeček), že by si někdo mohl myslet, že jde o vyhledávací pole. (I já tam kliknul, abych zjistil, že to není jako vyhledávání myšlené.)
5) Design vypadá, že na něj už nezbyly peníze a čas.
6) Ze seznamu kategorií bych vyházel (nebo spíše je nezobrazoval) ty, které neobsahují žádné položky.
7) Mapa stránek zbytečně tomuto seznamu kategorií konkuruje. Vyhodil bych ji a udělal seznam kategorií přehlednější (např. ve smyslu výše uvedeného bodu).
8) Během registrace by bylo příjemnější, kdyby se podmínky zobrazovaly přímo na té stránce.
Jde o nějaký převzatý redakční systém, že? :)
Internetto
Profil *
juraj:

1. Prečo má kategória "Domény a weby" duplicitnú podkategóriu "Domény a weby"?
2. Celkovo treba kategórie a podkategórie lepšie premyslieť, sú trocha nevyvážené.
3. Dizajn, najmä farby webu mi osobne pripadajú dosť nepríjemné.
4. Naopak páči sa mi možnosť exportu inzerátu do PDF, to je dobrý nápad.
5. V porovnaní s úspešnými inzertnými portálmi ako Inzercia.sk mi chýba možnosť zvýhodňovať / topovať inzeráty.
6. Inak nie som si vôbec istý, či sa dokáže takýto evidentne nízkonákladový projekt presadiť v mori konkurenčných inzertných portálov už dávno zabehnutých.
7. Do mapy webu by som nedával odkazy na všetko vrátane jednotlivých inzerátov, ale len na kategórie.

Prajem mnoho úspechov.
juraj
Profil
Tak dakujem za rady nie je žiadny prevzaty redakčny system
a uvitam dalšie navrhy na zlepšenie,ako aj na grafiku čo by ste navrhovali vylepšiť
topovat inzeraty asi nemožem, nie som podnikateľský subjekt

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0