Autor Zpráva
Luke189
Profil
http://www.ivesmir.eu/

kritika webu..
Keeehi
Profil
• Vyhledávací políčko jsem nejdříve přehlédl. Proč se v něm objeví text "search site" až teprve, co do něj kliknu a poté ho opustím?
• Když vyhledám něco, co se nenajde, rozpadne se design. Not found jako nadpis není pěkné (s tím souvisí i jiné anglické výrazy jako třeba ten search site).
• "Pokud jste však ve výsledcích vyhledávání na této stránce neobjevili potřebné informace, můžete ještě vyzkoušet některý z těchto odkazů." - když to nenašlo nic, tak jaképak pokud, když to nic nenajde, tak přece vždycky se neobjeví potřebné informace. Lepší by bylo něco ve stylu: Je nám líto, ale vašemu dotazu neodpovídají žádné výsledky.
• Úvodní stránka je velmi prázdná. Když přijdu na web, netuším, kde jsem. Chtělo by to pár řádek o tom, o čem ty stránky vlastně jsou, co tu najdu a co tu můžu dělat. Nebo tam v hoším případě zobrazte alespoň novinky.
• Ty odkazy pod stránkováním v novinkách, nenašel jsem prohlížeč, ve kterém by to vypadalo dobře. V chromu mají položky seznamu pořád odrážky, jedna se dokonce vypropagovala až nahoru pod políčko s hledáním.
• S vypnutými obrázky je web docela použitelný i když ty tmavé prvky se pak ztrácejí ještě více. Co mě však překvapilo, byla závislost pozadí se zemí na javascriptu.
• Při menším rozlišení nejdříve odkazy z horní lišty seskočí a později se začnou schovávat za levý okraj obrazovky a není možné se na ně dostat.
• Pokud se neskryje ta navigace, tak i na mobilních zařízeních je to celkem použitelný web. Jen co nezvládají, je ta patička. Ta se se pevně ukotví v místě, kde je a scrolluje se i se stránku, místo aby byla přilepená dole, takže v důsledku překrývá kus textu.
Dog
Profil
1) Spodní seznam na stránce http://www.ivesmir.eu/category/novinky/ je dost nepěkný
2) Monitor aktuální návštěvnosti bych zbavil odkazu na blueboard, z hlavičky bych smazal <meta name="generator" content="WordPress 3.3.1" />
3) Na některých místech stránky mi nepochopitelně nefunguje pravé tlačítko myši
4) Sloh často není zrovna dokonalý, viz např. "Po té, co publikujete u nás úspěšně článek a registrujete se u nás, se pak stanete v blízké době redaktorem. Článek pak můžete přidat kdykoli bez souhlasu administrátora"
5) Fórum bych klidně propagoval víc, opatřil ho pořádným odkazem na web, zbavil patičky, která propaguje cizí projekty, a z hlavičky smazal <meta name="copyright" content="2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group" /> <meta name="keywords" content="" /> <meta name="description" content="" />
6) http://www.ivesmir.eu/forum/ a http://www.ivesmir.eu/forum/index.php jsou duplicitní
Joom
Profil
Mimo to co píšou přede mnou.. když už Wordpress a šablonu - tak bych ji aspoň přeložil do češtiny, když je to CZ web ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0