Autor Zpráva
htmlcssak
Profil
Adresa webu: http://www.memes.tode.cz/

Je to můj první web, tak mě šetřete. Není validní, ale s tím si snad ještě tento týden poradím. Jínak v internetu exploreru nefungují kulaté rohy, a proto vypadá web celkově hůř.
Mistr
Profil
htmlcssak:
(1) Nevhodný je neustále totožný nadpis stránek (tag TITLE v části HEAD).
(2) Osobně bych výrazněji uvedl, co že to ty memes jsou.
(3) Doplnil bych klikací logo.
(4) Mohl bys vysvětlit, co znamenají ty údaje se stupni v pravém sloupečku.
(5) Šlo by ten Toplist umístit někam jinam (například do pravého sloupečku), aby ta patička nemusela být tak vysoká?
janvoz
Profil
Souhlasím s Mistr!

Myslím, že ta číslo jsou hlasy anebo počet zhlédnutí. Pokud je to pouze počet zhlédnutí tak OK, pokud to má být hlasování, tak to není příliš "blbuvzdorné" :))

Jinak k účelu webu je design naprosto dostačující a jako první web - dobrá práce! A jen tak dál...
jindrakuba
Profil
První web? Pecka, jsi hodně dobrej a pokračuj dál. Jestli tohle je fakt první web a máš to takhle kódově zmáklý, těšim se na další weby :)
jenikkozak
Profil
htmlcssak:
Na první web to vůbec není špatné.
- RSS bych zachoval psané velkými písmeny.
- A víš, že ti v tom RSS zřejmě chybí písmenko? „Byl přisán nový komix s názvem jak brzdím prohlédnout si jej můžete na této stránce.“ Před „prohlédnout“ bys mohl dát čárku. Nebo to rozdělit.
- Na nejoblíbenější memes vpravo můžeš použít tabulku - v jednom sloupečku by byly názvy a ve druhém počty zobrazení (třeba méně výrazně). Ta hvězdička vyžaduje zjištění svého účelu experimentem a vypisovat text (x zobrazení) u každé položky by také vypadalo divně.
- „Tvoří pro vás Martin“, „Podpořte nás na facebooku“ - tak kolik vás vlastně je?
- Pokud můžeš, odstraň si duplicitu adres. Máš web dostupný na adrese s i bez www. A zatím se ti v Google zobrazují obě verze.
artorie
Profil
re : jindrakuba
První web, který publikuji na internet. Předtím jsem si na Localu hrál jen s krátkými úseky kodu, a zjišťoval co to dělá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0