Autor Zpráva
DjNyllo
Profil
Dobrý den.

Vytvářím webové stránky pro www.SpaceRadio.cz
Chtěl bych pár názorů co je pěkné a co zlepšit.



Za každé vyjádření či pomoc budu velice rád.
Jan Rippl
Profil
Vzhled:
Vzhled celkem ujde, jen mě připadá že patička stránky je nedomyšlená. Asi bych jí udělal stejným stylem jako hlavičku. Logo mě přijde celkem originální, i když mám pocit, jako bych už někde podobné viděl.

Technika:
Na kód jsem se nekoukal, neb už jsem dávno vyšel ze cviku (HTML/CSS atd.). V sekci download je modrý text nečitelný na pozadí.

Obsah:
1. V sekci "Space Team" je uveden ředitel a jednatel společnosti ale už tam není IČO, DIČ, sídlo společnosti apod.
2. Cca už asi 15 minut je tam v levém panelu uvedena jedna a tatáž skladba, či interpret jako aktuální skladba.
3. Běžící text v zápatí: Space Rádio je unikátní projekt zaměřený čistě na hudbu.. To je případ asi všech rádií, nejen toho Vašeho.
jenikkozak
Profil
DjNyllo:
1) Donwload v menu se píše trochu jinak.
2) Hlavní blok v IE nemá pravý okraj.
3) Vinou hodně kontrastnímu obrázku na pozadí je většina textů nečitelná. Jo aha, tak ono to písmo má v některých prohlížečích stín. Jenomže v IE ne. Ale i tak se většina textů špatně velmi čte.
4) Právě zobrazený captcha kód u kontaktního formuláře nepřečtu.
5) „Tato galerie neobsahuje žádné obrázky.“ Tak proč nad tím tři jsou?
6) Což takhle menu počeštit?
7) Údaj o počtu přečtení a o stále stejném autorovi nejsou natolik důležité, aby musely být v seznamu Novinek uvedeny. Spíše bych uvítal, kdyby se tam zobrazovaly texty oznámení či zpráviček, abych nemusel zbytečně klikat na stránku, na které se stejně nachází jen dvě věty.
8) Chybí klikací hlavička.
9) Co znamená ta obří mezera pod zápatím v IE?
10) Skryté odkazy na grafologii, reklamní agenty (2×), podivný e-shop, odkaz na odkazy zdarma - vyhoď to.

Zdrojový kód není hezký.
11) Doctype nepatří za hlavičku <head>. Ale před ni.
12) Dokument nemůže mít dvě hlavičky. Dál je to ovšem výtvor redakčního systému, takže nemá smysl se k tomu dále vyjadřovat.
DjNyllo
Profil
Nemám školy.
Vše co je tu udělané je výplod systému celkem prasácky napsaného.
Protože hlavička je Flash nemůže odkazovat (nechce se mi to dělat)

Odkazy byly samozřejmě smazány i mě to tam vadilo.
Obří mezeru jsem nenašel. Bohužel nemám IE pouze safari (MAC OS)

Cele to je psané na SunLight

galerie se zbláznila a nefunguje jak má a však na to mám rychlé řešení.
jenikkozak
Profil
DjNyllo:
(nechce se mi to dělat)
No jo no.

Obří mezeru jsem nenašel. Bohužel nemám IE pouze safari (MAC OS)
Jestli si to správně pamatuji, dělala to tabulka, kterou jsi měl v patičce, ale už jsi ji odstranil, čímž ses zbavil i té chyby.
Jan Rippl
Profil
(nechce se mi to dělat)

Mě se mé stránky v době když sem je zřizoval také nechtělo dělat, a tak jsem si koupil šablonu (vyšla něco kolo 1700,- Kč pokud si pamatuji) pro redakční systém Wordpress, který se momentálně jeví jako nejlepší, a mám to bez větších starostí. Maximálně řeším to kam který widget přesunout.
DjNyllo
Profil
Pravda je že jakékoli CMS které je free je skoro k ničemu. WP je jedno z topu ale přistoupil jsem na možnost CMS na míru.

Který vyměním za grafiku na 3 akce (A3 plakat + timeline na fb) + logo organizace
Ivy
Profil
* Fotky na stránce Space Team jsou nesourodé a první dvě jsou divné. Ředitel je moc šedivý a zrnitý, DJ Lucky je protažený do nudličky a DJ Nomy nemá pozadí.
* Webkamera mě zklamala, je offline. Možná by mé zklamání zmírnila informace kdy bude nebo bývá v provozu.
* Proč je v menu Jukebox, když v něm nic není a navíc je uzamčený? Doporučuji naplnit a zprovoznit nebo vyhodit.
* Chybí mi základní úvod, info kdo jsme, co vlastně hrajeme, případně i pro koho (například Jsme rádio zaměřené na dechovku, kterou hrajeme nonstop od rána do večera 7 dní v týdnu. Nebo v lednu hrajeme od 6.00 do 13.45 folk, v únoru tekno, v březnu dechovku....)
* Jo a hrajete pěkně.
Edit: Na stránce nic moc obsahu není, jako taková mě nezaujala, zkuste se zamyslet nad přidáním nějakého (nejlépe zajímavého) obsahu, například rozpovídat se o tom jak projekt vznikal . Ale rádio mi hraje pořád.
DjNyllo
Profil
Připravuje se CMS přímo pro nás protože tady nejde nastavit že jukebox funguje jen v live vysíláni to samé je i webkamera. Do webkamery půjde udělat úprava kry pojedou reprízy a kdy pojede nějaký play list a tak. Je toho hromada.

K fotkám > jedna fotka má opravdu špatnou kvalitu a druhá tak jak má být.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0