Autor Zpráva
MMMMM
Profil
Mrknete na http://www.marsal-pocitace.ic.cz/
Zacinam a tohle je moje prvni prace.
Poradte co bych se mel zacit ucit html,xml,java nebo co. Mam v tom trochu chaos k cemu co je
Anonymní
Profil *
- na tak jednoduchý layout poměrně složitý kód, imho. Hlavně tam tedy je spousta pevných mezer a také několik zastaralých tagů jako třeba <font>
- vskutku nemám rád, když mi odkaz v menu spustí emailového klienta, ubzvlášť, když ho ani nepoužívám
- není moc dobrý nápad, že vršek stránky zůstává a mění se pouze spodek. Méně pozorný uživatel si totiž změny ani nemusí všimnout
- no, teď mě tak napadá, chybí tam název toho webu/firmy... vlevo nahoře jak je ta síťka je dost volného místa

co se učit? Tak xml i java je poměrně zbytečná, takže hlavně html+css a pak např. php nebo Javascript. Toť můj názor
Timy
Profil
Anonymní -- Asi bych neměl tak často mazat cookies, zapomínám se pak přihlašovat
MMMMM
Profil
A jaký free program mi doporučíš pro začátečníka. Delal jsem to v NVU z nejake sablony. Chtel bych ty chyby nejak opravit
Falcon16
Profil
Pokial mozem doporucit aj ja, tak PSPad.
Radek Hrabůvka
Profil
Stránka má "charset=windows-1252", nepoužívají se styly. Nahoře je zbytečně příliš volného místa. Modré nápisy lákají myš ke klikání. Chuťovka dole, dva řádky centrované mezerami. Odkaz "Ceník" bych raději vynechal, pokud je na stránce místo ceníků chlácholivé sdělení.
Timy
Profil
MMMMM
ve wysiwyg editorech se opravdu nevyznám a vzhledem k tomu, že tady NVU dost chválí, tak asi nic lepšího neseženeš. Nauč se html+css a začni to psát ručně, v tom případě souhlasím s Falconem16, PSPas je výborný. Stáhnout se dá tady - www.pspad.com . Jinak než tady opravovat ty chyby, no, možná bude lepší to udělat celé znova přes css;-) Jak chceš, je to na tobě.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0