Autor Zpráva
Borsa
Profil *
Ahoj . Chtěl bych znát váš názor na stránku http://disko-otaslavice.borec.net . Je to děláno v Xoops RS ale upravoval jsem jenom trochu vzhled, aby to bylo použitelny pro moje potřeby. Takže doufám že jsem to moc nezkazil ?
Timy
Profil
- prosím podtrhávej odkazy, opravdu není poznat, že ty texty "Info : Doskotéka 22.3.2006" jsou odkazy
- u odkazu "Pokračování článku... " zase chybí hover

jinak to je docela v pohodě, jen prostě na stránce je nulový rozdíl mezi běžným textem a odkazem
Borsa
Profil *
V tom máš pravdu, toho jsem si ani nevšiml. Ale na druhou stranu ten odkaz udělá to stejny jako odkaz "pokračování článku" a ten už si myslím viditelnej je. Ale změnim to, diky za postřeh :)
A ten hover taky přidám. Tenhle RS systém znám, takže mi to vubec ani nepřipadlo, že by normální návštěvník nepoznal odkaz.
Ještěě jendou díky
kohout
Profil
fuuuuj diskoooo!
Timy
Profil
kohout
Já sice taky spíš razím heslo punk's not dead, ale tohle sem opravdu nepatří
kohout
Profil
Timy: tohle heslo já nerazim :)
honzan
Profil *
pro me je to na diskotejku malo zajimavy, malo zivy, chybi mi tam nejaky graficky vtipky a podobne... nejakej maskot nebo tak neco...

podle me je dost dobre udelano napr. www.faval.cz - prehledny, zabavny, jednoduchy...
Twity
Profil *
prostě bomba.Nejlepší co muže být.
Lexter
Profil
Twity

Dost těžko. Nejde tu o ošklivé stránky, to tedy rozhodně ne, ale u diska bych to viděl spíše na fixní layout. přijde mi to spíše jak lehce upravená standartní šablona bez nápadu. jak kluci řekl, odkazy tu jsou problém, je potřeba je odlišit.

Teď jsem si všiml:
Powered by XOOPS 2.0.3 © 2003 IMAGO:THEMES Theme Design by IMAGO DESIGN CORP.

Tudíž se tě ptám, co chceš hodnotit?

dfygjkfaeukfv jwvf uwakf

Tvůj druhý článek?
YoSarin
Profil
Borsa
U článků - 573 bytů navíc
Opravdu nevím co si pod tím mám přesně představit. A to ještě tak nějak tuším co jeden byte znamená. Ale většina čtenářů to vědět nebude - zkus to změnit ať to ukazuje třeba počet slov, vět nebo odstavců. :)
YoSarin
Profil
<OT>
Timy
punk's not dead
Ty jsi můj ;)
</OT>
Vladosik
Profil
EDIT: Kdo vytahnul takovou starou diskuzi...
YoSarin
Profil
Vladosik
No ROFL. Mě to naprosto nedošlo. :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0