Autor Zpráva
allhighseeds
Profil
Právě jsme spustili free online nástroj pro tvorbu plně grafických HTML e-mailů kompatibilní s hlavními mail klienty (seznam, gmail, outlook, thunderbird).

http://www.maillist.cz

Ve featurách naleznete též možnost nastavení inline attachmentů (přímo v těle e-mailu). Tím odpadá nutnost "načíst vzdálený obsah" po načtení těla e-mailu. Mail se tak načítá kompletně i s grafikou v klientovi okamžitě.

Typické využití vidím:

Uživatel bez znalosti HTML, který chce zasílat plně grafické e-maily včetně formátování textu, tabulek a obrázků. Text stačí copy-paste přesunout např. z Wordu do našeho wysiwyg editoru - ten vygeneruje HTML kód e-mailu (ovšem přizpůsobený pro mail klienty).

Uživatel se znalostí HTML, kerý si píše HTML zdrojové kódy sám ocení možnost vložit tento HTML kód a použít tento nástroj pro vložení externích příloh přímo do těla mailu. Příjemci newsletteru se tak zpráva načítá rovnou včetně grafických prvků a nemusí klikat na "načíst vzdálený obsah".

Uvítáme veškeré bugreporty, komentáře a připomínky.
jenikkozak
Profil
Jako člověk, který chce napsat názor na web, se dostanu na jedinou stránku, což není moc, ale budiž.
- Nelíbí se mi to míchání češtiny s angličtinou „e-mail [anglické přídavné jméno] newsletter[anglické podstatné jméno]ů[česká koncovka]“ nebo „zdarma“ proti „profi“.
- Dvacet procent se píše s mezerou mezi dvacítkou a znakem procenta.
- „Zadejte váš e-mail“, raději bych použil svůj než váš.
- „Kontaktujte nás:“, ale proč?
- Máte duplicitu URL s a bez www.
allhighseeds
Profil
Diky za zpravu... Registrace je nutna z toho duvodu, ze je v editoru umoznen upload (a nechceme jej zahltit spamem ani omezovat regulerni uzivatele).

Čestinu a angličtinu míchám rád, tam kde je to potřeba ;) ale máte pravdu že je čistší to sjednotit. Není to takové trošku slovíčkaření? Zkuste vyzkoušet službu samotnou...

Duplicitu odstraníme... Ještě jednou díky za komentář.
LaMMa
Profil
Tým, že je to zamknuté strácate veľa potencionálnych užívateľov. Byť Vami, prerobím to tak, aby bolo všetko funkčné aj pre nezaregistrovaných užívateľov, aby si to mohli vyskúšať aspoň do chvíle, než skúsia nahrať prílohu alebo odoslať email. Samozrejme po následnom prihlásení/registrácii by bolo dobré si pamätať obsah emailu, čo už vyplnili a umožniť im pokračovať tam, kde skončili.
allhighseeds
Profil
Máte naprostou pravdu, do budoucna pokud bude o službu zájem o tom budeme uvažovat. V současnou chvíli je to část systému, který sami využíváme. V podstatě takový vedlejší produkt, který nám přišel užitečný a tak jsme jej zpřístupnili veřejnosti (zatím jen minimalistickou verzi). Další věc je, že www.maillist.cz je poměrně náročný na systémové zdroje a tak nepotřebujeme, aby do aplikace mohl kde jaký bot ;).

Věřím, že kdo je z marketingové branže a newslettery zasílá, ten s registrací a vyzkoušením váhat nebude.
allhighseeds
Profil
Chci se po čase zeptat zda jste tvořič obrázkových emailů vyzkoušeli a máte nějaké připomínky, komentáře či nápady na vylepšení?

Registrovalo se množství lidí, ale stále nám chybí potřebný feedback zda a jak službu rozvíjet dál... Díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0