Autor Zpráva
andy7
Profil *
Ahoj mohli by ste napísať názor na zatial nedokončenú stránku.. prehliadac ako IE stranku zobrazuje spatne o tom písať nemúsite o tom viem :) ... ďakujem
am page
Beavis
Profil
andy7:
Celkově nemám větší výtky; co mi ale vadí je písmo v hlavním obsahovém bloku. Vypadá to trochu.. neohrabaně. :-)
andy7
Profil *
i ja som rozmyslal ze to pismo zmenim.. no neviem zatial čo som skúšal sa mi tam nič nehodilo :) ale každopádne díky za pripomienku ;-)
pcmanik
Profil
andy7:
Stranka sa mi nevojde na tablet - iPad 2 - 1024x768. Musim ti pogratulovat je to prva stranka na ktoru som sa dostal, kde musim scrollovat doprava :D
andy7
Profil *
to mi je luto ze si musel scrollovat :D
panther
Profil
andy7:
to mi je luto ze si musel scrollovat :D
web neděláš pro svůj monitor, ale pro návštěvníky. I já se svými 1280px mám oba posuvníky k dispozici. A to už je trochu přehnané.

Každopádně do 1024 by ses měl vejít také - vejdou se tam všechny ostatní weby, které mají mnohem více grafiky, informací a všeho v porovnání s tebou. Máš to všechno zbytečně roztahané.

prehliadac ako IE stranku zobrazuje spatne o tom písať nemúsite o tom viem :)
jestli to bylo něco jako: "Vím o tom, opravím", tak proč nejprve neopravíš a pak nedáš k hodnocení? Pokud to mělo znamenat „vím o tom, ale jsem líný a na IE kašlu“, pak nevím, na co jsi studoval s podobným přístupem informatiku.
andy7
Profil *
Diky za pripomienku .. myslel som ze som to ponastavoval na 1280px ocividne ne takze sa este pobavim..
Najprv chcem aby to islo na troch asi primarnych prehliadacoch dokonale a potom budem riesit IE .. bolo to myslene tak ;-)
Blaze
Profil
Je to sice maličkost, ale přesto. Všiml jsem si, že ty stíny nejsou dělané jedny pro celou stránku ale každý blok má vlastní stín. Vypadá to celkem blbě.
weroro
Profil
Položky menu nezobrazujú aktuálne zobrazenú stránku. Je lepšie zvýrazniť, že sa nachádzam práve na stránke Projekty aby som tam zbytočne neklikal znovu.
To čo máš pomenované ako Chat je podľa mňa GuestBook alebo niečo na ten spôsob. Chat aplikácia by mala umožňovať komunikovať aspoň dvom užívateľom súčasne medzi sebou v reálnom čase a to čo tam máš ty nie je ono.
radimsu
Profil
Stránka se mi zdá moc široká. Menu a logo jsou super, chat by chtěl tmavší barvy..
jenikkozak
Profil
andy7:
- Hlásím, že stále jsi vzhled takový, aby bylo menu čitelné i v mém prohlížeči.
- Proč máš tu chatu na každé stránce, navíc s nadpisem nejvyšší úrovně? Pak to vypadá, že se jedná o stejně důležitou část, jako je zbytek stránky.
- Nevidím důvod k anglické patičce. Angličani by si na tvém webu moc nepočetli.
- Když do chaty píšu dlouhý vzkaz (nebo krátký, ale u delšího to víc naštve) a zapomenu vyplnit nick, dostanu vynadáno a zpráva mi je zabavena. To mi přijde jako zbytečně tvrdý trest.
- Nelíbí se mi, jak je boxík s chatou a kulatými rohy namáčknutý na okraj stránky. Přimlouval bych se aspoň za nízkou hodnotu margin-right.
- U chaty by mě spíš zajímal den vložení, než přesná sekunda.
- Ta pomlčka s ostrou závorkou mají být něčím, čím se snažíš odlišit od ostatních? Připadá mi to podobné odlišení jako když si někdo řekne, že by bylo fajn nosit na každé noze jinou botu. :)
- Máš 7 duplicit úvodní stránky - (s adresou /, /?go=home, /index.php a /index.php?go=home) × 2 - protože to vše funguje s www i bez.
andy7
Profil *
funguje to i bez www ? to je zle? možno ta trosku nechápem.. skus mi to trosku vysvetliť diky.
Lukáš R.
Profil
funguje to s www i bez, takže máš jednu stejnou stránku na více adresách:
http://www.am.6f.sk/ a http://am.6f.sk/
to je špatně, třeba pro vyhledávače.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0