Autor Zpráva
ANT_ERGO
Profil *
Portál AkceZ.cz sdružuje již přes 10 000 lidí a nabízí zvýhodněné ceny na bázi množstevních slev. Slevy jsou z kategorie telefonování, tankování, bankovní služby, pojištění atd.
Registrace je zdarma a bez závazků.

Zajímalo by mě zda se Vám web líbí a chápete z něj jeho myšlenku?
Za každý názor díky.
V. Bulant
ANT ERGO
Amunak
Profil
Asi chápu myšlenku z toho co píšete zde. Kdybych však na tne web narazil, určitě bych to nepochopil dříve než bych odešel - z principu "slevám za nic" nevěřím. Bylo by dobré napsat alespoň pár vět o co jde na nějaké viditelné místo na úvodní stránce (třeba místo toho slideru který vypadá jak cizí reklama a nepřidává žádnou informační hodnotu).
mimochodec
Profil
ANT_ERGO:
Nápad se mi líbí hodně, myšlenku chápu. Měl bych pár drobných připomínek k detailům designu, ale to nemá být předmětem diskuse, tak budiž.
margin
Profil *
ANT_ERGO:
chápete z něj jeho myšlenku?
Nechápu. Abych se dozvěděl více, tak se musím registrovat, takže nic.
U sekce "Telefonní tarify" je spousta vaty a jedna věta k věci, ze které se dá vytušit, že jde o takzvaného šedého operátora.
jenikkozak
Profil
ANT_ERGO:
Zajímalo by mě zda se Vám web líbí a chápete z něj jeho myšlenku?
Z webu bych jeho myšlenku nepochopil. Protože když nepoznám účel webu z úvodní stránky, nemám důvod web procházet dál.
Web se mi zdá překombinovaný. Jednotlivé části nejsou vzhledově propojeny.
- To, že by se neměly podtrhávat texty, které nejsou odkazy, platí i pro texty, které jsou součástí obrázků.
- Náhodně vybraný článek - Internet, obsahuje chyby v interpunkci, vlastně nic nevysvětluje a obsahuje jakousi faleš - odkaz na tutéž stránku.
- Další článek - Telefonní tarify obsahuje tutéž „sviňárnu“ - odkazuje sama na sebe pod různými slovy. „Víte, že průměrná marže poskytovatelů telekomunikačních služeb u nás je 50 %?“ To nevíme. Chtělo by takové tvrzení něčím podložit. Osobně bych tipoval hodnotu vyšší než 75 %. Vycházím z toho, že u cz domén cenu známe - 150 Kč (s DPH), O2 ji nabízí za více než čtyřnásobek - za 658,80 Kč.
Ivy
Profil
ANT_ERGO:
zda se Vám web líbí a chápete z něj jeho myšlenku
Nelíbí a nechápu.
Na vzhled mi stránka připadá fádní, na orientaci ne zcela přívětivá a na informace chudá. Po rozkliknutí "Aktuálních nabídek" bych očekávala že obrázky povedou na bližší informace a po kliknutí se nic nestane. Pokud chci získat informace o výši slevy tak je stejně nedostanu dokud se nezeregistruju a nepřihlásím.
Myšlenka webu je lépe popsána v úvodním příspěvku tohoto vlákna. Zkuste zvážit upravení a rozvedení té věty a vložení na stránku místo těch balónků. To že slavíte mě po příchodu vůbec nezajímá a to že je vás 10 000 mě zajímá jaksi až ve třetím nebo čtvrtém sledu, nejdříve mě zajímá co vlastně nabízíte, a to se bez registrace stejně nedozvím. Dokud mi nedáte příležitost vaše nabídky podrobně prozkoumat tak o registraci uvažovat nebudu, čímž se kruh uzavírá a já odcházím. Takže to s tou registrací doporučuju také zvážit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0