Autor Zpráva
Tomáš Urbánek
Profil
Zdravím Vás zkušení uživatelé internetu :)

Mohly by jste se prosím podívat na náš nový eshop www.levne-pletivo.cz ?

Se SEO optimalizací tak nějak bojujeme, doplnujeme meta description a keywords, ale je toho šíleně.

Eshop je od firmy Shoptet měsíční licence, takže v kódu se můžou hrabat jen oni:(

Hodně by nás zajímalo uživatelský názor na stránku, jestli je vše logické a přehledné..

Všem moc díky a hodnotilům dáme 5% slevu, kdyby jste cokoliv potřebovali z našeho sortimentu (nic tu neprodáváme! Návštěvníků i zákazníků máme dost, je to pouze malá kompenzace za Váš čas nad naším shopem)

Díky Tým Levne-pletivo.cz
shaggy
Profil
Tomáš Urbánek:
doplnujeme meta description a keywords, ale je toho šíleně.
S týmto súhlasím. Je šialené venovať svoju energiu takejto zbytočnej činnosti. Ak vám zostane čas a nebudete mať nič lepšie na práci, tak description môžete doplniť (ale ak nevymyslíte skutočne niečo unikátne a pôjde iba o zopakovaný obsah stránky, tak to bude stále zbytočné).

Hodně by nás zajímalo uživatelský názor na stránku
Ak by som bol zákazník, tak tam už nikdy neprídem. Klikol som na dva výrobky na úvodnej stránke a obidva mi hodili neexistujúcu stránku:
http://www.levne-pletivo.cz/poplastovane--pvc--ctyrhranne-pletivo-bez-napinaciho-dratu--bez-nd-/ (napríklad)

Systém síce váš nie je, ale obsah váš je. A toto považujem za nepodarený vtip:
http://www.levne-pletivo.cz/plotove-sloupky-a-bocni-vzpery/plotovy-sloupek-bpl-poplastovany-pvc--38-mm--vyska-150-cm/
prečo mi po kliknutí na obrázok otvorí veľkú bielu plochu a v nej rovnako malý obrázok? Ak im neposkytnete dostatočne veľký obrázok, tak budú musieť hľadať inde a možno pri tom hľadaní nájdu aj iný (lepší) eshop.

Úvodná stránka - "Vítáme Vás v našem internetovém obchodu Dobrý pletiva s pletivy a ploty."
Ja som si myslel, že to má byť eshop a nie list, ktorý píšete svojim obdivovateľom. Nikto nie je zvedavý na omáčku, ktorá mu nič nepovie. A vety typu:
"Ostnatý drát (Zn a PVC), svařovaná čtyřhranná pletiva, šestihranná pletiva, oplocení tenisových kurtů, hřebíky, brány a branky, závitové tyče a nářadí na montáž plotů."
sú rovnako zaujímavé. Na nich je vidieť, že so SEO skutočne bojujete a snažíte sa mu za každú cenu ubrániť.
jenikkozak
Profil
Tomáš Urbánek:
doplnujeme meta description a keywords, ale je toho šíleně.
A meta tagem keywords ztrácíte čas naprosto zbytečně. Jednak se jednalo o seznam důležitých slov stránky (tedy ne celých vět) a jednak mu už vyhledavače nepřikládají vůbec žádnou váhu. (Lidi tam totiž psali blbosti, které se stránkou nesouvisely, a vyhledávače dnes dokážou důležitá slova v textu stránky vyhledat sami a v mnoha případech mnohem lépe.)

Dost Vám pomůže, pokud si nějakým způsobem získáte zpětné odkazy z jiných webů. (Ne však z bezcenných katalogů, patiček a dalších pochybných míst.)

Seznam Vám indexuje zřejmě jen úvodní stránku. (Jak můžete zjistit pomocí dotazu: „site:levne-pletivo.cz“.) Zatím ale nevím proč. Čtyři nefunkční odkazy na úvodní stránce ho přece nemohly tak naštvat. :)
Ivy
Profil
* Na můj vkus jsou Obchodní podmínky příliš zastrčené, hledala bych je spíš někde nahoře. Edit: Teď koukám že jsou ještě na boku. Ale stejně mi nahoře chybí.
* Jako zákazník bych uvítala alespoň orientační ceník dopravy. I když se mi vaše ceny líbí a pletivo kupovat budu, nebudu vám psát jen proto abych se dozvěděla kolik chcete za dopravu.
* Současné logo na mě působí - poněkud divně. Dporučila bych zvážit třeba Levná pletiva Dobrý nebo něco podobného.
* "Kvalitní levné uzlové lesnické pletivo pozinkované" - tento název na mě působí poněkud příšerně. Nestačilo by Lesnické pletivo pozinkované a zbytek dát do textu?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0