Autor Zpráva
dan.k
Profil *
Zdravím, chtěl bych znát váš názor na moje weby - vzhled (vhodnost šablony) a takový celkový dojem. Díky

První web
Druhý web
Juandev
Rozhodně bych to nechal projet nějakym nástrojem na barevnou dostupnost, protože se přiznám, že nevěřím tomu, že by to bylo barevně dostupné. Jinak vidím, že je to děláno v CMS, takže chápu ten šablonovitý vzhled a myslím, že OK. Nicméně například "Finanční instrumenty" - my Češi píšeme uvozovky jinak.

Návštěvní kniha mě příde matoucí s tím velkým obrázkem. Otázka také je co s tím webem chceš dokázat a co bude lidi nutit scrollovat dolu. Na webu o vídělku se mi zobrazuje reklama, která je přitisklá k pravému dolnímu rohu. To nevypadá dobře.

Tak to jen tak pár smíchaných postřehů.
jenikkozak
- Systém není přeložen celu - xx on xx at xx said, Reply, Comment.
- Text „Hledat“ by mohl z vyhledávacího formuláře zmizet, když se do toho políčka klikne.
- K tomuto políčku by neškodilo přidat odesílací tlačítko.
- To divné pero z knihy návštěv raději odstraňte, jak zmiňuje Juandev.
- Pozor na zkracování názvů (v přechodech na předchozí a další článek), někdy dojde k oříznutí uvnitř písmene: „Svět čeká geopolitická zm�“
- Dávat u komentářů k HTML vysvětlivku, že jde o „HyperText Markup Language“ je dost zbytečné. Pokud už někdo HTML zná, pak jej zná právě pod touto zkratkou, takovéto vysvětlení akronimu nikomu nepomůže.
- Na tom druhém odkázaném webu by mohl být klikací i ten obrázek s dolarem, nejen ten nápis nad ním.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: