Autor Zpráva
simple
Profil
Ahoj,
prosím o kritiku následujícího webu, který jsem vytvořil. Uvítám jakékoliv připomínky, a to jak kladné, tak i samozřejmě negativní. Díky...
www.simplyinprague.cz
Juandev
Profil
Abych se přiznal, mě osobně se ten web nelíbí. Chybí tomu jakási šťáva a kombinace oranžové s tou tmavou mi přijde zvláštní. Například nechápu moc kompozici toho webu a chybí mi zde vyvážení plných ploch a strukturních míst.

Dále (FF 14):
*na stránce tour-1 vystupuje e-mail do bílé plochy, a i na jiných stránkách
*v navigaci napravo máš blbou diakritiku respektive ti tam chybí ndash
*a například v datu 23.7.2012 dáváme za tečku mezeru


A jinak díky. Jsem rád, že jsem se dozvěděl něco o konkurenci.
pcmanik
Profil
simple:
1. Po kliknuti na Contact us ti trochu odskoci logo.
2. Tie vlajky statov na vyber jazyka (ktore mimochodom nefunguju) su dost nekvalitne, bol by velky problem pouzit trochu kvalitnejsie obrazky? Datovy tok sa ovela nezvysi.
3. jQuery 1.3.2, to si snad robis srandu? Verzia stara viac ako 3 roky.
4. Stranka Contact us nejak postrada zmysel, ked mas kontakt vycapeny hned na uvodnej stranke.

Ako spomenul Juandev, design sa mi nelubi, s Prahou nema nic spolocne a tie farby my k sebe nesedia.
jenikkozak
Profil
simple:
- Na stránce s Tour 1 vpravo máte uvedené jiné telefonní číslo než v kontaktech. Nevím, zda to je úmysl.
- Proč máte na webu obrázky s vodoznakem CzechTourism?
- Logo s Hradem by mohlo být klikací.
- I já si myslím, že design by chtěl vyměnit.
Ivy
Profil
* Tour 2 až Tour 6 mají stejnou mapku, působí to na mě nedodělaně anebo odbytě.
* "About us" taktéž působí silně neprofesionálně (nicneříkající obrázek a text odkazu "Source: http://intorg.netfirms.com/Cars10/G550/G550_Executive/GL550_President/President8/HartmannPasFront.jpg")
* "Why with us" velmi strohé, nevím jestli by mě to usnadnilo rozhodování. To bych asi doporučila ještě doplnit textem.
* "and much more..." to bych doporučila buďto doplnit anebo smazat.
* Celkově mi to připadá velmi informačně velmi strohé, chybí mi tam popisy těch míst nebo odkazy na ně. Jako zákazníka by mě nic nemotivovalo k objednání služby, nic mě tam nezaujalo. Přitom Praha je opravdu vděčné téma.
simple
Profil
Děkuji na vaše připomínky...
Ten vzhled právě musí být založen na černé a té oranžové
Jinak texty přijdou samozřejmě doplnit, teď hlavně dolaďuji vzhled...
Ty fotky jsou upravované, takže jsem tam ty vodotisky raději dal, ikdyž bych je tam samozřejmě spíš rád neměl...
Na to posouvání loga furt nemůžu přijít
jenikkozak: díky, telefon jsem upravil
peta
Profil
V okenku 500x500 pri zarolovani doprava "E-mail: info@simplyinprague.cz" neni cely podbarveny. Totez paticka "Designed and Developed by Themeflash.com".

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0