Autor Zpráva
Magnet reality
Profil
Prosím Vás o názor na náš web. Děkuji.
www.magnet-reality.cz
Dog
Profil
1) http://magnet-reality.cz/ a http://www.magnet-reality.cz/ - duplicita
2) Nehezké description
3) Dej lepší alt="" obrázkům
4) Proč odkazuješ na iDnes?
jenikkozak
Profil
Magnet reality:
1) Zalomené podtržené odkazy nevypadají hezky.
2) Řetězec „m2“ by se mohl automaticky předělávat na dvojku v horním indexu. Stejně tak by se mezery před interpunkční čárkou mohly nahrazovat mezerou po čárce.
3) Nabídky v „Chci si koupit“ by se mohly vysunout i při kliknutí na „Typ objektu“ či „Lokalita“, tedy nejen při kliknutí na šipku.
4) Rozbalená nabídka z tohoto výběru by měla zmizet, když kliknu na jinou záložku.
5) Okresy v nabíce Lokalita jsou velmi špatně čitelné. Karlovy Vary obsahují prázdnou položku.
6) Cena od, cena do - mají se zapisovat s jednotkou? A pokud ano, v jakém má být tvaru?
7) Data v Aktualitách by mohla být bez počáteční nuly (09. 07. 2012). Zvlášť, když přímo v aktualitě je takto datum psáno. Jedno z těch dvou by se mohlo odstranit.
8) Na téže stránce máte duplicitní adresu: http://www.magnet-reality.cz/cz/aktuality/?offset=0 a http://www.magnet-reality.cz/cz/aktuality/
Ivy
Profil
Orientace je poněkud náročnější, nemohu říci že bych ji pokládala za intuitivní, menu v současné podobě mě mate. Vlastně celá prezentace firmy mě mate. Například když si rozkliknu Nabídka nemovitostí a dále Hledání, objeví se mi jen okresy Karlovy Vary, Chomutov a Sokolov. Řeknu si tedy aha, menší realitka, která se zaměřuje jen na své okolí. Pak si všimnu developérské novostavby a ejhle, mohu si koupit i luxusní byt v Praze a ještě o kus níž apartmán na Floridě. Takže zase tak lokální asi nebudou, přečtu si tedy co sami o sobě píší. Kliknu na O firmě a vyskočí na mě Nabídka práce. Působí to na mě divně a jako potenciální zákazník v tuto chvíli odcházím.
Doporučovala bych tedy zaměřit se na celkovou image firmy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0