Autor Zpráva
mkroulik
Profil
Prosím o kritiku mého portfolia na http://milhaus.cz. Ocením zejména zkušenosti uživatelů smartphonů, tabletů, atp. Předem děkuji.
Seki
Profil
1) Na logo nejde kliknout
2) Podvodné SEO praktiky (nadpis h1 není vidět)
3) Absence byť jen pořibližného ceníku služeb
marek094
Profil
mkroulik:
<html lang="en"> ?
Ivy
Profil
* Pozadí je poněkud rušivé.
* Design mi připadá daleko vhodnější pro výrobce vodních motorů než pro člověka který tvoří webové stránky.
* Absence telefonu nebo adresy a kontakt jen přes formulář ve mě vzbuzují pocit nedůvěryhodnosti.
Chamurappi
Profil
Reaguji na mkroulika:
1) 150 kB skriptů se načítá jen kvůli té jezdící věci? Ta jde napsat na šest řádků a s dalšími pěti i tak, že pojede všude, ne jen ve skupině vyvolených prohlížečů.
2) Proč jsou obrázky dělané písmem a ne pomocí obrázků?
3) To speciální písmo nefunguje v Exploreru 7, kde místo symbolů nevidím nic, ani v mém mobilu, kde vidím čtverečky.
4) V Exploreru 7 je rozpadlá patička, protože používáš neexistující element <footer>. K čemu pomáhá v ostatních prohlížečích?
5) V kódu se mi nelíbí nesmyslně nazvané třídy span-číslo, třída by měla aspoň trochu odpovídat významu.
6) Různé reference jsou různě vysoké, takže mi v telefonu kontaktní formulář poskakuje.
7) Text mi připadá moc nahňácaný. Jeden velký blok vyplněný nudnými malými písmenky… nemotivuje mě ke čtení, chybí tomu život. (Na telefonu i na PC.)
8) V telefonu se mi nelíbí prázdný dvacetipixelový padding z obou stran, v němž chybí pozadí hlavičky (protože je na <body>).
jenikkozak
Profil
1. „Zatím nedokončený web pro litomyšlskou městskou knihovnu“ x „Dokončeno: 30.6. 2012“.
2. Na webu chybí nějaké konkrétní kontaktní informace, stejně jako IČ.
3. Hlášky o chybném vyplnění anonymního kontaktního formuláře jsou anglicky a nenaformátované.
4. Osobně bych tu animaci udělal dvakrát pomalejší.
Nox
Profil
(prohlíženo v Opeře 12)

1) Všechny texty kromě loga velmi špatně čitelné, kvůli kontrastu i fontu (a nezobrazují se mi znaky s diakritikou, ale možná bug Opera, nevim)
2) Vše je velmi modré, víceméně jedna barva na web a k tomu ještě modrá (i když celkem netradiční), to není moc mé gusto
3) Nesourodé odsazení (mezera nad "Nabízím" vs mezera kolem textu nad tím)
4) Po kliknutí na šipku doprava se jednou přesune a pak už nefunguje ani vpřed, ani zpět
5) Proč má obsah zmenšené písmo?
6) K zamyšlení bych dal, jestli obsahovou část nenapsat stručněj ... stejně je tam obecné povídání, stejné jako všude jinde
7) Žádné call-to-action
whoami.cz
Profil *
Chamurappi:
Span-X a slider..: http://twitter.github.com/bootstrap/
Chamurappi
Profil
Reaguji na whoami.cz:
To, že je to infekční, nezbavuje autora odpovědnosti. On si to vybral…
schwainflax
Profil
Seki:
Podvodné SEO praktiky (nadpis h1 není vidět)
Co je na skrytí H1 podvodného?
_es
Profil
schwainflax:
Co je na skrytí H1 podvodného?
Prečo by mal byť byť obsah elementu H1 úmyselne skrytý? Prečo by nemal byť úmyselne skrytý trebárs obsah elementu P, obsah elementu DIV, alebo obsah elementu BODY?
schwainflax
Profil
_es:
Prečo by mal byť byť obsah elementu H1 úmyselne skrytý?
Protože je místo "Milhaus.cz - tvorba webových stránek" obrázek--logo. Pokud by tam byl pouze tupý výpis klíčových slov, tak bych to jako podvod bral, ale tohle je ok.
margin
Profil *
schwainflax:
Některé vyhledávače vyžadují přesnou shodu skrytého textu s textem na obrázku, jiným vyhledávačům stačí shoda volnější, shodu posuzuje člověk, záleží na jeho úsudku.

mkroulik:
Dobrý desink pro web o sinicích.
mkroulik
Profil
Děkuji všem, leccos jsem opravil dle připomínek.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0