Autor Zpráva
matosl
Profil *
mozem poprosit o zdravu kritiku zacinajuceho eshopu? Privitam kazdy nazor. www.toysshop.sk Dakujem
jenikkozak
Profil
matosl:
- Ve fontu, který používáte na nadpisy, mi chybí „š“, „č“ a „ť“.
- Nevypadá hezky, že v menu položky Hračky pre chlapcov a Hračky pre dievčatá jsou překryty tím trojúhleníčkem.
- „Máte otázku ?“ - když už to musí být na každé stránce, tak raději bez té mezery před otazníkem.
- Ten vysunovací box Like us on Facebook doufám není nezbytný. Zvlášť, když jeho obsah mám blokovaný.
- Políčka v registraci by chtěla vyšší kontrast.
matosl
Profil *
Dakujem za postrehy. Budem sa snazit to upravit. Ten facebook pojde prec, je to tam na skusku :-)
Dakujem
peta
Profil
Vpravo ti ten FB box prekryva menu v okne 500x500. Totez delaji ty modre boxy dole. Pokud jsem o ne umyslne nepozadal, tak by mi nemeli znemoznovat pristup do menu.
Je to silene dlouha stranka, nechce se mi cist cele menu.
Vybral jsem si auticko Scout Biemme. Text "skladom" neni cely videt. Dalsi informace o autick, jako treba vydrz baterii nemuzu najit. Hlavne je tam furu tlacitek jako sdilet, pridat do oblibenych, ...
Pak jsem si vybral bazen Intex. Opet nic podrobnosti, jen foto. Takze je to vlastne shop s obrazky. Kdybych si kupoval mobil, tak podle obrazku nekupuji.
Muj nazor je, tento shop urcite vynechat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0