Autor Zpráva
davidmorcinek
Profil *
Ahoj,
dělám pro mou kamarádku, mladou překladatelku a lektorku anglického jazyka nějaké webovky, bude se jednat o single page stránky, akorát si nejsem jistý, zda můj návrh je vhodný, vzhledem k povaze stránek. Návrh není dokončený, pod stávající prací bude ještě nějaká nabídka služeb, kontakt, nějaká fotka apod.
Jelikož bude vše na jedné stránce, tak mi nevadí, že je text přes celý monitor, jelikož bubliny budou odkazovat na obsah níže...
Zajímá mě názor profíků i laiků, jak to na vás působí, jestli v tom pokračovat.

p.s.: nedívejte se moc na zpracování bublin, dělal jsem je narychlo :)

Adresa webu: http://www.jpeg.cz/images/2012/07/30/I4qHs.png

Děkuji!
Ivy
Profil
Jestli ty stránky mají vydělávat tak mi Ahoj moc vhodné nepřipadá, nepůsobí to na mě profesionálně. Jestli jsou stránky osobní a ne výdělečné tak je to fajn a nic proti tomu nemám.
mimochodec
Profil
- nejvýraznější slovo: Ahoj
- co je to za tím ahojem? Zdeformovaná čárka?
- nevidíš, že Petra je na tu čárku moc natlačená?

To co na tom obrázku je, k hodnocení nestačí. Po drobných korekcích by z toho mohl být základ pěkné dynamické stránky, ale jestli tímto tvoje invence končí, může to být i k ničemu.
davidmorcinek
Profil *
no přes tu čárku jsem to udělal schválně, asi to nebyl dobrý nápad :) Není to dokončené, šlo mi o to, zda v tom pokračovat, jestli raději nezvolit něco více serióznějšího...

Co se týče oslovení Ahoj, nevidím na tom nic špatného, neoslovuje celé firmy, ale spíše jednotlivě zájemce o angličtinu, nějaké Čau apod. by se určitě nehodilo. Ahoj je sice osobnější, ale zase ne drzé.
jenikkozak
Profil
davidmorcinek:
Čau apod. by se určitě nehodilo. Ahoj je sice osobnější, ale zase ne drzé.
Oba pozdravy jsou na takovou stránku naprosto nevhodné. Zákazníkovi by měla být projevována alespoň minimální úcta. Ta z tohoto neformálního pozdravu vážně nečiší.

Na webu překladatelky a učitelky bych čekal něco víc než jedno obrovské ahoj. Rád se na ten web podívám, až bude hotová jeho podstatná část.
mimochodec
Profil
"Ahoj" mi nevadí proto, že by mi připadalo drzé (to by bylo na jinou diskusi), ale proto, že je to zdaleka největší slovo. Přebíjí jak anglický jazyk, tak překladatelku s lektorkou.
Ne moc povedeným dojmem působí i osamělé "a" a "působím jako". Prostě ten nápad jako takový ano, ale konkrétní provedení by vyžadovalo úpravy. A samozřejmě s tímto musí korespondovat i zbytek stránky.
davidmorcinek
Profil *
děkuji za váš názor, zapracuji na tom ;)
peta
Profil
"Návrh není dokončený, pod stávající prací bude ještě nějaká nabídka služeb, kontakt, nějaká fotka apod."
Chyba. Tento kousek se neda hodnotit.
- v takovemto uvodu muzes pouzit 1-3 velikosti pisma, jinak se z toho stava neprehledny mix
- pokud se zabyva jazykem, ocekavam vlajecky jazyku, v tomto pripade cz+en (mozna by stacilo jen obrysy bez barev, mohlo by to byt zajimave)
- pokud se zabyva ucenim, ocekavam foto prednasejici ucitelky
- pokud preklada, ocekavam foto ze zasedani, nebo kabinku, kde ma sluchatka na usich
Ty obrazky by to dost ozivili.
Mno a ted text a dalsi veci. Nic. to je skoda, protoze na tom, jak je zpracovany text hodne zalezi. K tomu obrazku se da rici pak treba nic moc, ale barevna jednoduchost stranku nezkazi. Aspon predpokladam, ze zbytek stranky bude bily a max tu cervenou pouzijes pro paticku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0