Autor Zpráva
Buddhista.cz
Profil
Dobrý den,

prosím o váš názor na web Buddhista.cz

http://www.buddhista.cz


Děkuji
jenikkozak
Profil
Buddhista.cz:
1) Na webu obchodu bych nečekal nějaké obličeje z Facebooku.
2) Sjednoťte si tykání („tvůj e-mail“) a vykání („Pokud máte jakýkoliv dotaz“) zákazníkovi.
3) „Jsme online denně 7:00 - 19:00“ - Přes noc e-shop vypínáte? :) Tento text je v odkazu, který vede na neexistující stránku.
4) Projděte si texty na stránkách. „Internetvý obchod Buddhista.cz se zabývá prodejem orientálního zboží především z Indie, ale i z dalších asijských zemí. Zaměření sortimentu je blízké buddhismu, podle kterého je také pojmenován.“ (Podle kterého je pojmenován obchod, ne sortiment, předpokládám.) „[...]neváhejte kontaktovat naší zákaznickou podporu..(Když jsem teď prošel skoro celý obchod, musím říct, že jsem jen začal na špatných stránkách, jinde jsou texty v pohodě.)
5) Cituji z obchodních podmínek: „Kupující má právo od smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí zboží, které mu bylo zasláno poštou. Zboží musí být vráceno nepoužité v originálním a bezvadném obalu.“ Nemusí, nemáte právo toto požadovat. Pokud zákazník obal zničí, tak ho zaplatí, ale právo vrátit zboží bez udání důvodu mu zůstává. „Zboží je dodáváno buď Českou poštou, s. p., a to do místa, které kupující uvede ve své objednávce (upozorňujeme, že platí pouze pro území ČR).“ Buď Českou poštou, nebo?
6) Informace o Budhismu se dají napsat i bez klávesy Ctrl + C a otevřené Wikipedie. ;)
7) „Najdete zde 2 produktů.“ Se skloňováním by to vypadalo lépe. (Teď vidím, že u 1 produktu to máte správně, tak ještě použijte tvar „produkty“ pro 2 - 4 položky.)
8) Nelíbí se mi podtržený text zalomený na více řádků, jak je tomu při přejetí produktu v seznamu.
9) Obchod při porovnávání zboží vypisuje nepřeložené texty. („Remove“, „View“, „No features to compare“...) Totéž platí o košíku.
10) Dlouhé titulky v menu nevypadají dobře. Nejlepší bude je asi úplně odstranit.
Buddhista.cz
Profil
Děkuji :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0