Autor Zpráva
Falco
Profil
ahoj,
měl jsem to štěstí a možnost cestovat po Asii, speciálně Thajsku. Udělal jsem si pro radost web, co si o něm myslíte? Je to naprosto mimo, zaměřit se jen na fotky, nebo vám to jako taková minigalerie stačí?

Proklikat se dá celý pomocí šipek, ale jde si to i "urychlit" po kategoriích (kdyby to z mého designu nebylo jasné).

Toulky Thajskem

Děkuji za názory,
Roman
mimochodec
Profil
Místo stránek, kde je popisek a "Přejít k fotkám", bych dal mozaiku třeba z nějakých 5 x 3 fotek z dané série. Určitě to zaujme víc než jen text, jakkoli zformulovaný. Taky bych se možná zamyslel nad úvodní stránkou. Mapa je jen mapa, nijak nezaujme a navíc někdo může získat dojem, že to je nějak klikací. Opět: nahradil bych ji nějakými fotkami. Ale celkově se mi to líbí a ani ten minimalismus určitě nevadí.
(edit: smazány nadbytečnosti)
JaySee
Profil
Falco:
Web je suprovej! Nejdřív mě to trochu tahalo za oko, ale pak jsem tomu přišel na kloub. Líbí se mi, že je to jako story, ne jen jako galerie. A fakt dobrý fotky.

Z technické stránky bych se pokusil snížit velikost fotografií. Mám fakt slušnej net a načítá se mi to dost pomalu. Takže lehce stáhnout kvalitu fotografií a bude to good.

Popisek mezikapitoly, to šedé písmo na bílém pozadí, má dost malý kontrast, přidal bych text více do černé.

A já osobně bych uvítal rozsáhlejší komentáře k některým fotkám. Dost věcí je tam opravdu zajímavých, ale moc jsem se o nich nedozvěděl. Chci více!
Falco
Profil
Děkuju za cenné informace :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0