Autor Zpráva
_wj_
Profil *
Dobry den, ak si chcete najst novu zakazku alebo ju naopak potrebujete zadat, mozno Vas zaujme novy projekt Webjob.sk . Ide o dopytovy (poptavkovy) IT portal pre CZ/SK uzivatelov. Pridavanie dopytov a ponuk (bidov) je jednoduche a zdarma. Okrem klasickych funkcii je mozne napriklad skryt ponuky (bidy), cize konkretnu ponuku od uzivatela budu vidiet iba on a zadavatel dopytu a nie ostatni bidujuci. Je mozne si takisto pred pridanim ponuky (bidu) vyziadat doplnujuce informacie od zadavatela dopytu. Viac si mozete pozriet osobne na adrese: http://www.webjob.sk
maybe
Profil *
-dizajn je jednoduchý, ale prehľadný
-zobraziť dopyty: najnovšie/končiace by sa mohli dať meniť bez načítania stránky
-neskutočne mi vadí, že nemôžem nejaký dopyt otvoriť v novej karte, to je veľký mínus pretože naozaj sa mi nechce otvoriť dopyt kliknúť späť a zase otvoriť..
-keď tam máš toľko jquery pluginov tak už mohlo byť celé menenie obsahu cez jquery ;)


"UPOZORNENIE! Portál Webjob.sk nie je určený pre nábor po zamestnancoch alebo ponuku dlhodobých pracovných pozícií. "

s akého dôvodu?
Ivy
Profil
Kontakt je jen přes formulář, na mě to nepůsobí důvěryhodně.
_wj_
Profil *
@maybe
najnovšie/končiace by sa mohli dať meniť bez načítania stránky
- povodne to tak malo byt, ale potom som to kvoli dalsej verzii, kde to bude este trochu inak stopol. Najneskor do septembra by sa to malo zmenit.

že nemôžem nejaký dopyt otvoriť v novej karte, to je veľký mínus pretože naozaj sa mi nechce otvoriť dopyt kliknúť späť a zase otvoriť..
- ak kliknete na nadpis dopytu, tak to ide normalne; ale mate pravdu, dam to na vsetko, nie len na nadpis

"UPOZORNENIE! Portál Webjob.sk nie je určený pre nábor po zamestnancoch alebo ponuku dlhodobých pracovných pozícií. "
- to be different ;)


@Ivy
Mail tam zatial nie je naschval. Ide to klasicky na "info". Ale myslim, ze to nie je az tak potrebne v tejto faze fungovania projektu. Ale samozrejme ak niekto napise do formulara, rad mu odpoviem na vsetky otazky. Nie je to nic extra tajne. Ale dakujem Vam za pripomienku. Konkretnejsie kontaktne udaje pribudnu najneskor do 1. januara 2013, kedy pride dalsia vyraznejsia zmena na portali.

Dakujem za pripomienky a programatorom a grafikom si dovolim dat do pozornosti www.webjob.sk/rss ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0