Autor Zpráva
corlos11
Profil
Dobrý den,
nejprve bych chtěl napsat to ,že nejsem v tomto oboru úplný profík. Stránka o které bych chtěl slyšet váš názor je tato www.MameTalent.cekuj.net .
Stránka není dělaná pro to aby vydělávala nebo aby sklidila stoprocentní úspěch . Jde jen o to ,že chceme pomoci lidem , kteří jsou v něčem opravdu dobří
a nemají možnost se někde alespoň trochu zviditelni.
Přihlásit se můžete jako Talent s heslem 123456.
Rád si vyslechnu váš názor a také rady co a jak se dá udělat lépe.
Děkuji moc (http://mametalent.cekuj.net)

Moderátor Petr ZZZ: V titulku „Ocenilo bych váš názor na mou stránku“ chybí název či adresa webu.
mimochodec
Profil
Nechci být zlý, ale Prácheňský by řekl: "Nóóó, nemá talent."
Jde o něco víc než o videa z minecraftu?
corlos11
Profil
jo to určitě jenom pomáhám kamošovi s tím minecraftem , zatím tam jiná videa nejsou. Jinak je to myšleno spíš na "zpěváky" co zpívají jentak do zdi a podobně.
Grelek
Profil
Mně se web celkem líbí, po rychlém zhlédnutí jsem našel jednu chybičku, no spíš mě to tak napadlo =). Při přihlašování bych nedělal JavaScriptem ve formuláři onclick vyčištění políčka, ale vyřešil bych to obrázkem a CSS.
jenikkozak
Profil
corlos11:
Líbí se mi, že obrázky FB, YT a RSS po najetí získají plné barvy.
Nelíbí se mi:
1) Použité písmo se špatně čte a divně vypadá.
2) Před otazníkem, vykřičníkem a čárkou se nedělají mezery. Dělají se za nimi. Toho by sis všiml, kdyby sis přečetl aspoň jednu knížku. ;-) A vykřičníky se neřetězí za sebe. Maximální počet vykřičníků za větou je 1. V češtině se nadpisy na rozdíl třeba od angličtiny píšou tak, že velké písmeno je pouze na začátku.
3) Tři počítadla návštěvnosti jsou moc. Optimální počet veřejných počítadel je 0.
4) Píšete o nějaké podpoře talentů. Ale nenašel jsem informace o tom, co tato podpora zahrnuje.
5) Když už ty stránky nikdo nezobrazuje, bude lepší, když nebudeš vypisovat počet zobrazení. To jen odradí.
6) Texty je dobré vkládat jako texty, ne jako obrázky. Formulář na přihlášení je rozpitý.
7) V IE ti chybí hlavička webu.
8) Není dobrý nápad dávat přihlašovací formulář do prvku, jehož id připomíná reklamu (např. slovem advert). Pokud má někdo reklamy v prohlížeči blokované, nemůže se pak přihlásit.
9) Ve seznamu děl odděl autora od svislítek mezerami.
peta
Profil
Nelibi. (FF)
Chyby...
Zakladni myslenka byla jiste dobra, ale celkove usporadani a podbarveni kazi cely dojem. Tez by bylo dobre chytnout se pevnejsich rozmery, napr od 960.gs
http://960.gs/demo.html
* Logo - ma prilis velky bily prostor kolem sebe, ktery ma z kazde strany ruznou sirku.
* Text - ma ruzne radkovani. Podbarvene oblasti nekde nemaji dostatecny kontrast, cerny text, tmave cervene pozadi.
* Video - ma kolem sebe nedostatecne velky bily prostor
* Obrazek - totez
* Zarovnani obrazku a podbarveni textu vpravo je jedno nahore, druhe trosku niz. Kolaz se tomu rika, kdyz neco nalepis jen tak, hala bala jakoze umelecky.
* Nadpisy - maji kolem sebe malo bileho prostoru. Cara nad "Clippers" pusobi rusive.
* fb + you + rss - maji kolem sebe rozdilny prostor, vpravo a vlavo.
* Prihlasovaci inputy kolem sebe nemaji zadny prostor
* Tlacitko Prihlasit se je rozmazany text.
* Tlacitko registrace ma sedy text na sede cervene, spatny kontrast, tezko citelne.
* Cerna tlacitka vpravo jsou hranata, bila obrast je kulata. Tlacitka registrace a prihlaseni jsou zase sesikmena
* Mezery mezi tlacitky jsou kazda jina.
* Logictech - totez (tady by to asi chtelo pismo tucneji nebo zvolit vrzeny stin, protoze ty svetlehnede fragmenty v pozadi opet delaji slaby kontrast)
* UNAR|Oblékáme - mezery kolem | ?
* Paticka - cela paticka by mel byt jeden blok, treba se dvema radky. Zarovnany podel stranky, cili zleva pod bilou plochou a vpravo koncit u okraje tlacitek vpravo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0