Autor Zpráva
clash
Profil *
Dobrý den,

prosím Vás o vaše názory, připomínky, doporučení ohledně webu www.clash.cz.
Neopomeňte ani zdrojový kód.

Díky a přeji hezký den


Prosím alespoň o vaše připomínky týkající se zdrojového kódu.
Dík
DJ Miky
Profil
1) Nesedí mi, že v horním menu je odkaz pro přihlášení a registraci menší. Navíc je celé menu trochu nevýrazné.
2) Logo má anglický titulek "Go to homepage".
3) Na stránce přihlášení i registrace není označen v horním menu aktuální odkaz a v titulku chybí název webu.
4) Poutač na hlavní straně je až moc vysoký, u menších rozlišení pak není vůbec vidět obsah.
5) Na stránce Značky by mohl být klikací celý bílý čtverec. Pokud některé značce chybí logo, pak je nutné se trefovat do názvu.
6) Je informace o call centru opravdu tak důležitá, aby na každé stránce zabírala tolik místa?
7) Pokud si rozkliknu některý produkt, je vpravo v červeném rámečku informace "Pro nakupování se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.", ale odkazy červeným písmem na červeném pozadí nejsou vůbec vidět.
8) Odpočítávání zbývajícího času kombinuje "hodiny, min, sek", lepší by bylo buď všude zkratky, nebo všude celá slova.
clash
Profil *
DJ Miky:
Díky moc.
Většinou se jedná o věci, které jsme vůbec neviděli.


A zdrojový kód?
Jsou tam nějaké zásadní chyby?
ShiraNai7
Profil
clash:
A zdrojový kód?
Zarazilo mě obrovské množství tagů pro vložení stylů. Při prvním načtení způsobí 31 dalších požadavků na server.
clash
Profil *
ShiraNai7:
To znamená pročistit zdrojový kód.
Dík
clash
Profil *
Díky za všechny připomínky.
Koukli byste ještě na zdrojový kód ?
Díky


Validátory mi házejí nějaké chyby. Doporučujete opravit, nebo se jedná o maličkosti ?
_es
Profil
clash:
Koukli byste ještě na zdrojový kód ?
Pre JS podobne ako v [#4]. „Rychlé aukce“ veľmi „rýchly“ web nemajú.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0