Autor Zpráva
Europosta
Profil
Dobrý den,

chtěl bych vás poprosit o kritiku naší nově spuštěné služby Europošta.

Jedná se o službu nabízející nejlevnější zasílání balíků do zahraničí.

Prosím vás o kritiku jak samotného webu, tak i služby jako takové.

Každá zpětná vazba je pro nás cenná a důležitá.

Děkuji vám a přeji hezký den

Prokop
pcmanik
Profil
Europosta:
Stranka na mna posobi peknym jednoduchym vzdusnym dojmom. Takze hodnotim prvy dojem kladne, vsetky informacie su pekne po ruke a na ociach.
Duplicita odkazov v paticke stranky sa mi nezda spravna a vzhladom k dlzke stranky aj zbytocna. Ak by totiz stranka bola prilis dlha, malo by to vyznam, ze uzivatel nemusi ist naspet na vrch aby si vybral z menu, ale pri tejto dlzke to podla mojho nazoru nieje potrebne.

A ten Nette analyzator vykonu by som vypol, nejak tam nema co hladat.
Europosta
Profil
Mockrát děkuji za hodnocení. Zamyslíme se nad případnými úpravami :)

A Nette bar tam neměl samozřejmě co dělat, omylem jsem jej zkopíroval z localhostu. Děkuji za upozornění.
Ivy
Profil
1. Jako potenciální zákazník budu mít potřebu si ověřit, že jste opravdu nejlevnější a asi nebudu sama. Abyste mi to ulehčili, mohli byste dát přímo na svou stránku odkazy na ceníky ostatních konkurenčních služeb, já bych to velmi ocenila.
2. "Není nic jednoduššího. Stačí nás kontaktovat a vysvětlíme Vám jak na to." Takto prosím pěkně ne, mě osobně tohle odrazuje. Vysvětlete mi to přímo tady, na stránce. Pokud to neuděláte, budu přemýšlet proč a kde je v tom schovaný ten háček.
3. Chybí mi obchodní podmínky.
4. Porovnání cen: Nepůsobí na mě příliš dobře podbarvování srovnávací tabulky. Připadá mi to podbízivé a nabubřelé. Nechte tabulku jednou barvou, já přeci umím vyhodnotit která cena je nejnižší.
5. Nevím co je to ten palivový příplatek. Pokud mi to nevysvětlíte, budu v tom zase hledat nějaký háček (některé neseriózní firmy mě holt vycvičili).

Služba vypadá opravdu zajímavě. Pokud mi rozptýlíte výše zmíněné nejasnosti a pochyby tak si vás dám do záložek.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0