Autor Zpráva
Joom
Profil
Dobrý den,

prosím o kritiku designu portfolia

Prioritou by měla být přehlednost

Díky.
Ivy
Profil
Trvalo mi docela dlouho než jsem přišla na to, že mám sjet dolů. Ceny a kontaktní formulář normálně očekávám v menu někde nahoře.
Joom
Profil
Díky.. ano.. jak bude design nakódovaný bude tam kotva - při kliknutí na e-mail nahoře stránka automaticky sroluje na kontaktní formulář.
JaySee
Profil
Joom:
bude tam kotva - při kliknutí na e-mail nahoře stránka automaticky sroluje na kontaktní formulář
Určitě bych na to neklikal (emaily mi vždycky spouštění nějakej bordelsoft)... takže se mi nic nezobrazí. Určitě bych to udělal trochu jinak. Samostatnou stránku se svým účelem. A na ní odkazovat nějakými výzvami, jako: "nezávazně objednat".

Jinak jak je ta lajna "ceny", tak mi jdou oči šejdrem z té zelené na pozadí textu.. a černá u tisícovek? Je to divné.
Ta zelená mě ale pálí i jinde.

Jinak co se týče přehlednosti, tak mi výčet technologií, se kterými pracuješ, přijde hodně technický. Nejsem s to, že běžný zákazník má šajna, která bije. Zkusil bych více user-friendly cestu.
Taurus
Profil
Přijde mi to jak s vypnutými obrázky :-( Na portfoliu se musíš odvázat přeci. Obarvování textů uprostřed slov nepovažuju za šťastné - jak v logu, tak v částkách. Proč je třeba ikonka štítku u cen? Používáš celkem neohrabané rozestupy - někdy velké, někdy malé. Neurazí to, ale na portfolio určitě ne. Přehlednost ano, ale to je vše.
Joom
Profil
Díky za nápady a názory. Tu zelenou ztmavím a ty ceny taky upravím..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0