Autor Zpráva
kohout
Profil
Zdravim,
Jen tak z nudy jsem vytvořil návrh webdesign-studia. Nechci v této době moc s webdesignem podnikat, protože jsem za prvé moc mladý a za druhé nejsem profesionál (ale když koukám na některá rádoby "webdesign studia", vůbec to asi nevadí). Vim že to neni moc povedený, není to dořešený (nevím si rady s navigací), ale přesto mi to prosím zkritizujte. Adresa je: http://kohoutovo.net/navrhy/kohout-webdesign.htm a je to pouze obrázek.
Tw!ho
Profil *
pěkný nápad (bussines style akorát není klasicky modrý :-( :D ), ale kontrast textu a pozadi neni dostatecny k pohodlne citelnosti, toto studio ma vytvaret loga, ale samo zadne nema (alespon nadpis Kohout Webdesign by mohl byt udelany nejak zdobne obrazkem...), jak s webdesignovym studiem souvisi hodiny? přibližně tak
none
Profil
ja myslele ze je to hodinářství ono není?
kohout
Profil
Tw!ho
Kontrast textu můžu trochu pozměnit, to není problém.. uznámám že je to moc světlí, ve finální verzi to ztmavím :)
Logo... em.. logo si klidně vytvořím, ale víc se mi líbí takhle obyčejný nadpis. Když bude chtít zákazník vidět logotypy, podívá se do referencí :)
Hodiny s tím nesouvisí, brouzdal jsem po webu a hledal obrázky, tyhle dva se mi líbily, tak jsem je použil. Souvislost to nemá, ale snad.. hodiny = čas, a čas = peníze, a peníze = spokojenost :D
habendorf
Profil
none: Asi takhle - Martin Kuželka je moderátor a když ti říkal, ať se vykašleš na ty smajly, tak to myslel vážně.

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=14 102
ronnie
Profil
1. Zákazníka nechceš uspat, ale právě probudit. Ty barvy jsou mdlé.
2. Redesign za 400Kč ??? Hm, tak pokud rád děláš zadarmo...dobrá cena
JInak je to hezké, jen by to chtělo něčím oživit.
none
Profil
Omg ste stereotipní? smajlici se pouzivaj všude je to součást internetu dokonce na stredni skole v učebnici češtiny kter je z toku 93 piše o smajlicích.
Timy
Profil
none
imho tenhle smajlík bohatě stačí :D
nejsme na xchatu ani qchatu
habendorf
Profil
none: Když tak čtu tvůj příspěvek, tak jsi z té učebnice viděl asi jen tu část o smajlících, viď? Prostě se smiř s tím, že tahle diskuze je moderovaná, platí tu určitá pravidla a že moderátoři tu nejsou pro srandu.
none
Profil
habendorf - ja z te učebnice nevidel hodne mas pravdu jen sem si nalistoval smajliky? kteří me zaujali.hh vim na co si ale narážel

Timy - co je to nejaka snopská diskuse kde se nesmi pouzit ani smajlik?

ja si myslim ze použivani smajliku je uz samozřejmostí ale kdyz nechcete pouzivat je nebudu.
Timy
Profil
none
co je to nejaka snopská diskuse kde se nesmi pouzit ani smajlik? -- toto je diskuse o webdesignu a imho nepotřebuješ smajla k tomu, aby jsi někomu vysvětlil, k čemu slouží doctype.

kohout
Tak ono už asi bylo všechno řečeno, to zelené písmo je moc světlé a zelené odkazy mají špatný kontrast s pozadím. V sekci Optimalizace, SEO ti na konci chybí odkaz "více o této nabídce".
Tomik
Profil
kohout
Zajímavý návrch, s navigací bych si hlavu nelámal, prostě víc vytáhni ty jednotlivé nadpisy a na podstránkách je rozveď.
Jak psal Tw!ho, chtělo by to větší kontrast. A ty obrázky hodin se tam IMHO příliš nehodí, jinak pěkné.. :D

none
OT
A proč se tu OMG nesmí vlatně OMG nadávat, nadává se všude na internetu, je to jeho součístí, tak nebuďte tak OMG stereotypní ...
none
Profil
Imho....imho...nevim....imho...ale .....nema cenu se o otm bavit imho....
uplne jinej martin
Profil
Kromě mdlého písma, jak už tu zaznělo, může mít zákazník "své stránky", ne "jeho stránky" (ten češtin!...)
Jirin
Profil
kohout: pekne, jen ten kontrast jak bylo zmineno bych zlepsil

btw jyxo se pise s tvrdym y :-) (viz sekce o seo)
honzan
Profil *
stranky jsou jako vytvor pro zabavu pekne. cestinu to chce jeste poopravit.
Ceny jsou prijemne pobaveni, verim ze to jiste nemyslite vazne a kdyz uz chcete navrhovat "loga firem", jiste mate potrebne vs, ss nebo alespon nejake drobne graficke vzdelani a vite ze "logo firmy" neexistuje a navrhuje se znak a logotyp firmy....

pokud se pletu, doporucuju se drzet maximalne navrhu letaku apod...
Fred
Profil
OT:none Když mě něco leze na nervy, dávám do adblocku celou doménu, co ty na to. Pravda zatím tam nejsi, nevím ale jak to dělají ostatní. LOL
kohout
Profil
honzan: Já nehodlám ty služby provozovat, jen jsem našel ty dva obrázky, tak mě napadlo udělat jen takovej návrh.. navíc je mi 13 let, taky asi moc ss vzdělání nemam :D
honzan
Profil *
kohout: tim padem musim zopakovat:
"stranky jsou jako vytvor pro zabavu pekne. cestinu to chce jeste poopravit. "
a kdyz se budes tohoto drzet a vzdelavat se.... bude to dobry........ :)
Icepoint
Profil
404 error
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0