Autor Zpráva
g2pay
Profil
Zdravím,

Chtěl bych od Vás názor na online obchod http://www.g2Pay.cz
Jedná se o online prodej CD-klíčů, herních serverů.
Obchod se dodělal včera proto tam je zatím málo her, teprve je budu přidávat.
Design jsem tvořil já, PHP tvořil kámoš.

Předem díky všem
kozzyCZech
Profil
g2pay: dobrý den mě se to moc líbí :) jen bych změnil klikací odkaz v patičce :) ta modrá je špatně vidět všechny nápisy na tom tmavým pozadí bych udělal jednotnou barvou :) třeba tou namodralou a odkazy bych akorád podtrhl :) a hover efekt u odkazů bych udělal bílej :) jinak fakt pěkná práce :) je to hezký.

EDIT: jo a kraj webu bych udělal s šedou linkou :) takovou tmavší :) ale to je jen detail :) jen mi prostě furt přijde že ten text v patičce furt není na středu :) klame to na pravý straně jak máš platební metody paypal atd.. nebo bych to udělal ješte malinko svetlejší a už se o tu linku pak nemusís starat :) snad jste mě pochopil :D
Lexter
Profil
Nějaká ujetá hlavička doleva v opeře. Nevím jak jinde. Proč jsou pouhé náhledy v plných velikostech? Viz http://www.onlinekeystore.com/images/P/p-19.png.
kozzyCZech
Profil
g2pay: jo a ještě si dávej bacha na diakritiku http://g2pay.cz/?page=detail&hra=1 u kategorie máš napsáno akcni místo akční

EDIT: hover efekt u popisu hry (myslím jméno, cena, jazyk atd..) je podle mě zbytečný :) ale to je jen můj názor :)
g2pay
Profil
Ok díky za vše
TO: Lexter, je to protože náhledy potřebuju v malých rozměrech nechtělo se mi to stahovat hazet na ftp, pak dávat odkaz tak jsme to jednoduše udělali odkazem na obrázek, který se vloží v Administraci
shaggy
Profil
g2pay:
Prečo má veľa odkazov definovaný iný kurzor (čierny)? Iba ma to mätie, pri odkaze čakám "ručičku" a nie takýto kurzor.
+ chýbajú tam informácie o predajcovi, tým pádom je to pre mňa nedôveryhodné.
Ulikar
Profil *
Kontakt je úplně špatně a ten efekt u přihlášení je divnej.
Jinek hezkej web.
panther
Profil
g2pay:
tak jsme to jednoduše udělali
ne vzdy to, co je jednoduche, je spravne. Zde je to spatne.

který se vloží v Administraci
...proc tedy pri vkladani obrazku v administraci netvoris rovnou i miniaturu? Je to bezny postup.
g2pay
Profil
Doplním ješte, kódoval to mladý kluk, který ještě není dospělý...
VaseJmeno
Profil
Zdravím,

hledal jsem rychle klíč a náhodou jsem narazil na g2Pay.cz. Klíč jsem objednal a můžu potvrdit, že mi přišel. Ovšem hodnocení webu je následující:

Jako zákazník:
1) Nepřehledné animace
2) Nikde nejsou kontakty na obchodníka
3) Pravidla jak kdyby je psal školák (max. 7má třída)
5) Nepochopil jsem proč musím na klíč čekat (cca 8hodin)
6) Chybí daňový doklad, ičo atd..zřejmě nelegální
7) Objednání a registraci spojit v jedeno (nejlépe bez registrace obecně, klíč poslat na mail)

Jako programátor:
1) Diakritika v mailu
2) U animací nastavte 200 ms a nebo 0, dneska tím stejně nikoho neohromíte a akorát to obtěžuje
3) Zkuste místo display použít fade, nebo display(0)
4) Kodeřina odfláknutá (pomalé načítání, chyby atd.)
5) Nedodělané uživatelské rozhraní
6) Doporučuji si prostudovat mod_rewrite
7) Vytvořit databázi klíčů a ty okamžitě vkládat na profil po dokončení objednávky, nebo na mail.
8) Web mi připadá jako tvořen z eshopové šablony a dodělaný kutilem (nedotažená grafika)
9) Náhledy obrázků
10) Nefungují http://forum.g2pay.cz/
11) Minimální optimalizace pro vyhledávače (za ty háčka "minimální")

Celkově to na mě působí jako studentský projekt (hodně nedotažený). Navíc pouštět do ostrého provozu téměř nefungující a nedodělaný web je fópa a většinou to skončí neúspěchem.

Moje doporučení:
1) Vypnout web než bude dodělán
2) Zeptat se zkušenějšího programátora a s jeho radami chyby opravit
3) Dostylovat stránky
4) Doplnit informační texty o prodejci, daňové doklady a podobné nezbytnosti ať to nevypadá tak moc neprofesionálně a hlavně nelegálně
5) Čím méně JS a hlavně JQ animací tím víc Adidas

Snad jsem s tím trochu pomohl
Pac a pusu Věčný Prudil


RE: Ještě dodám, že to píšu jako poděkování za ten klíč, který jsem hledal a jinde nenašel...
shaggy
Profil
VaseJmeno:
6) Chybí daňový doklad, ičo atd..zřejmě nelegální
Načo je dobré kupovať CD-key, ktorý nie je legálny? Aký je rozdiel oproti warez verzii (teda okrem toho, že zaplatím niekomu, kto na mne ešte zarobí)?
Ako som vravel - chýba kontakt na prevádzkovateľa, celé obchod je veľmi podozrivý a pochybný a asi by stálo za uváženie upozorniť na neho príslušné inštitúcie (či už distribútorov hier, alebo políciu).
g2pay
Profil
Zdravím, web je naprogramován krátce. Informace teprve budu doplňovat, omlouvám se.
CD-klíče chodí ihned potom co nám je dodá distributor (nemáme je skladem musíme čekat než nám je dodají a potom ihned je dostane zákazník).
Pravidla se budou doplňovat, kontaktní údaje taky. Fórum ještě není hotovo. Registrace musí být kvuli PayPal propojení API přes Express Checkout (nebo jak se to píše). Vše se bude doplňovat (chtěl jsem kritiku na web, design,..)

PS: "Celkově to na mě působí jako studentský projekt" Ano kódoval to žák 8. Třídy

Zkusím najít někoho zkušenějšího podle rady zda by mrkl na kódy
g2pay
Profil
Obchodní podmínky, podmínky o provozovateli doplněny.
Teď se pokusím o nalezení člověka co se mrkne na chyby v kódování.
nevimco
Profil *
Je divně udělaná registrace a přihlášení ... Pro mě jsou trochu divné ty vyjízdějící efekty, ale jinak slušný ...
g2pay
Profil
nevimco:
Děkuju :)
VaseJmeno
Profil
shaggy:
Zakoupený klíč je OK a mám ho kvůli připojení do multiplayeru. O což mi samozřejmě šlo (vždycky ten klíč někde ztratím a pak musím kupovat nový). Co se týče faktur, chybějících informací o obchodníkovi to je jiná.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0