Autor Zpráva
galiash
Profil *
Ahoj,
zajímalo by mě co si o tom myslíte z hlediska designu? jesli to dostatečné přehledné, čitelné, vkusné atd.
nebo popřípadě i z hlediska funkčnosti? (snad tu galerii a ke stažení bych měl udělat líp)

http://www.pikprojekt.cz

jakékoli názory, kritika, jsou vítány, díky
jenikkozak
Profil
1) Chybí klikací hlavička,
2) nepodtrhávejte texty, které nejsou odkazem,
3) Zelený text po najetí myší do menu může činit problémy při čtení. Totéž platí o textu v patičce stránky.
4) V menu by mohla být zvýrazněna právě aktivní položka.
5) Obrázky u jednotlivých projektů příliš nezaujmou, když jsou stažené odjinud.
6) Ty výkřiky začínající Projekty staveb a končící Jižními Čechami asi pro návštěvníka valný smysl nemají, že?
7) U fotografií by se hodily nějaké popisky.
8) Možná zkuste nadpisu Aktuality na Facebooku dát takové id, aby byl tento nadpis případně blokován spolu s výpisem aktualit.
Taurus
Profil
Přehledné ano, čitelné už hůř. Najetí myší na menu, patička a spodní části se nedají moc číst. Nikdy nepoužívej barevný přechod typu sytá barva / bílá #fff – je to bohužel škaredé. Design bych přenechal někomu zkušenějšímu, kdo by si pohrál s detaily, rozmístěním a zarovnáním. S barvama... Nelíbí se mi adresy typu "index.php?pg=sluzby", chybí favikona, klikací logo. "Ke stažení" a "Fotogalerie" je pomalé a nevzhledné. Neinformuje mě to, že mě to odkáže pryč.
DJ Miky
Profil
Kromě výše uvedeného:
1) Certifikáty a osvědčení by mohly být rozkliknutelné na větší (čitelnou) podobu, konkrétně na Výpisu z ŽR není k přečtení vůbec nic.
2) Při pohledu na podivné zarovnání buněk v sekci Kontakty mě napadá - znáš valign="top", případně CSS vertical-align:top?
3) Titulek stránky by měl být v každé sekci jiný.
marek094
Profil
galiash:
Omlouvám se, ale nedá mi, aby neřekl, že to je výborná ukázka designu z minulého tisíciletí.
jenikkozak
Profil
marek094:
Neřekl bych. V minulém tisíciletí (bereš-li za počátek soustavy rok 0) se běžně nepoužívaly zakulacené rámečky a přechody na pozadí stránky. Ten stín na pozadí obsahu také úplně do devadesátých let (+ rok 2000) nezapadá. Pseudotřída :hover se před rokem 1997 nepoužívala (přišlo s ní až IE 4), rozmachu se dočkala stejně až v tomto století. Pokud ovšem za přelom tisíciletí bereš dnešní den, což samozřejmě můžeš, je to skutečně ukázka designu z minulého tisíciletí či miliónoletí. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0