Autor Zpráva
kozzyCZech
Profil
ahoj :) jen pro mé uspokojení bych chtěl slyšet váš názor na stránku na adrese http://aretis.vokko.eu hlavně v barevném podání protože šablona je stažená z netu jen upravený CSS.. originální šablona je zde http://themeid.com/demo/responsive/

předem děkuji všem za názory :)

jo a prosím co říkáte na logotyp ?? dnes jsem ho navrhl a mě osobně se líbí :) ale chtěl bych vědět jakej postoj k tomu mají ostatní :)

zde odkaz

děkuji
jenikkozak
Profil
kozzyCZech:
hlavně v barevném podání
1) Těšil jsem se na barvičky, ale je tam jen šedo-šedá. (Nepočítám-li nadpisy, protože ty jsou barvou, kterou nedokážu pojmenovat.) Stránka vypadá, jako kdyby byla překrytá průsvitnou šedou plochou.

2) Než jsem přišel na tento web, netušil jsem, co Aretis Band má být. Prošel jsem celý web, a vím toho úplně stejně.
3) Je fajn, že se dá stránka zobrazit i v malém okně. Uživatel peta by zajásal, že v okénku 500 × 500 pixelů vidí 250 tisíc pixelů stránky. Ale nedávají pak smysl velké mezery mezi okolo nadpisů, stránka je pak plná prázdnoty.
4) Chtělo by to si sjednotit velikost písmen u jednotlivých nadpisů a jednotlivých položek v menu. („o Nás“ je určitě špatně.)
5) Proč je na každé stránce obří blok na přihlášení, registraci a kalendář. Nestačilo by to na jedné stránce?
6) U některýchh textů chybí český překlad.
7) Pokud jsi chtěl v pátek 3. srpna dodělat stránky, tak jsi ve skluzu. :-)
8) Chtělo by to si dát větší pozor na texty („správa“ ve smyslu informování o proběhlé události, „výtáme vás“). Tohle platí hlavně do budoucna, až tam nějaké texty budou.
9) Máte ošetřeno používání cizích autorských děl?
Taurus
Profil
Šedošedá šeď šeď šeď... Smutné a takové těžkopádné. Jsem vězněm jakýchsi šedých jednolitých velkých buněk, nemůžu dýchat. Je to bez nápadu, nějakého zarovnání, roztahané (např. kontakt) s naházenými texty.

Myslím, že logo radši hodnotit nebudu.

Jako informativní stránky, ok, dejme tomu, přehledné. Ale vzhled bych přenechal někomu, kdo má nějaké cítění.
kozzyCZech
Profil
jenikkozak:
1) bohužel takové barvy sem musel udělat jelikož mi to bylo řečeno zadavatelem chtěl šedo/černý vzhled.
2)bohužel čekám ještě na podklady který bych měl dostat v blízkej době :)
3) stránka prázdná nebude až se to naplní bude to vypadat jinak. viz. bod 2)
4) díky :) v menu jsem si toho opravdu nevšiml :) napravím do 10ti minut :)
5)ok obří blok nechám jen na hlavní stránce :) máte pravdu :)
6) pokud vím vše by mělo bejt přeloženo krom stránky "napiš nám"
7)no to bylo jen na zkoušku kalendáře a abych tam měl nějáký text :) v tu chvíli mě nic lepšího nenapadlo :D
8) děkuji za upozornění :) všechny texty budou stejně nahrazený tak je to jedno :) ale v kontaktech správa jedno není děkuji :)
9) na co přesně směřujete ?? nějáky konkretní obrázek nebo něco jiného ?? popravdě vůbec nevím co konkrétního myslíte.


Taurus:
dělám to ve svém volném čase a jsem samouk :) barvy tak chtěl kamarád co v té skupině hraje (bohužel) chtěl tmavý tak je má mít :) a nechtěj za to dávat bůh ví jaký velký peníze pro profesionální šablonu... já se to učím fakt jen o volných chvílích a taky to tak bohužel vypadá :) ale oni s tím jsou spokojený :) kdyby jste viděli co mi dávali za příklad jak by to chtěli mít tak tohle potom vypadá ještě moc krásně :)
jenikkozak
Profil
kozzyCZech:
6) pokud vím vše by mělo bejt přeloženo krom stránky "napiš nám"
„Log In“, „Gallery“, „edited by“ (na úvodní stránce), „Don't panic, we'll get through this together. Let's explore our options here.“ „nebo hledat na stránce, které jste hledali“ (chybová hláška 404), „You must be logged in to participate in chats“ (napiš nám), „select“ (kontakt).

9) na co přesně směřujete ?? nějáky konkretní obrázek nebo něco jiného ??
Obhajoval jsem bobříka odvahy a pustil si skladby z Multimédií. :) Myslím si, že Landu by u nás poznal každý, i ti, co ho nemají zrovna v lásce.
Ale když do té hudební skupiny nepatříš (což jsem před chvílí nevěděl), je ti to asi jedno.

ale oni s tím jsou spokojený :) kdyby jste viděli co mi dávali za příklad jak by to chtěli mít tak tohle potom vypadá ještě moc krásně :)
Neměl by ses nechat zmanipulovat, ale spíše jim vysvětlit, proč se ti tento web příliš nelíbí. Některé šablony jsou i zadarmo.
kozzyCZech
Profil
6) díky :) večer to opravím... asi sem možná něco při překladu přehlídl :) to se stane :)

9) jo tohle mi nedošlo :) to sem si tam nahrál 2 písničky abych mohl testovat mp3 přehrávače :) je to tam jen dočasně..

„Neměl by ses nechat zmanipulovat, ale spíše jim vysvětlit, proč se ti tento web příliš nelíbí. Některé šablony jsou i zadarmo."
no asi budu vypadat za troubu :) ale s pomocí fóra na endoře sem se k tomuhle vzhledu dopracoval a mě se i celkem líbí :) ale každej má svoje oči a každému oku lahodí něco jiného :) nic nemůže bejt dokonalý :)

nicméně dopřeložím web to bude teď priorita :) a stejně chci postupem času nakódovat úplně novou šablonu mojí vlastní výroby takže tohle zatím stačí :)

jen by mě fakt zajímal názor na logotyp :)

jinak děkuji za kritiku :) aspoň vím čemu se příště obloukem vyvarovat a na co si dát pozor :)

jinak máte stejný přijmení :D

neříkám že sem to nastyloval dokonale ale chvíli to postačí je to můj první web co sem dotáhl dokonce nebo spíš dotáhnu takže to tak taky vypadá :) a myslím že na první práci je to dobrý :)
Taurus
Profil
To zase ano, na první web výborný. Jen tak dál, hodně štěstí ve studiu. Akorát na tvorbu pořádného designu a návrhu loga to chce pár let vývoje a ještě to v sobě musíš mít, což nedokážu posoudit. Na kvalitní práci pro druhé to zatím tolik není, protože návštěvníky bandu nebude zajímat, že je to něčí první práce.

To abych nějak vyjádřil důvod mé kritiky i pochopení, že začínáš.

Na to logo... asi tak, že se můžeš inspirovat:
http://www.pixellogo.com/logos
http://logotournament.com/logodesigners/offbeatdesign
kozzyCZech
Profil
Taurus:
jj chápu tě a děkuji za www :) určitě už sem tam nějákou inspiraci pro budoucí využití našel :)
jinak vím že na první práci nemohu očekávat příliš ale zase sem na mojí první práci hrdej :) protože vím že už sem aspoň do toho netu něco přispěl a už to mě určitě motivuje dál v tom pokračovat a učit se nové věci :) třeba donedávna sem rozuměl jen HTML.. a CSS bylo pro mě jen smetí který sem nechápal :) a dnes už vím že je to dosti jednoduché :) jen PHP mě ještě zlobí i když už ho trochu začínám chápat a orientuju se v kódu :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0