Autor Zpráva
WGPCE
Profil *
Zdravím,

Váš názor? Po všech stránkách :) Design, přehlednost, SEO, atd...

Rádi to vylepšíme, proto se ptáme přímo zde :)

www.whitegym.cz

Děkujeme za názory a kritiku :)
nevimco
Profil *
Dobrý den,
stránky mi připadají pěkné a určitě povedené.
Ale ...

- Myslím si že je moc velká hlavička. Musí se zbytečě sjíždět aby se najelo na obsah. Taková hlavička může být třeba na hlavní stránce, ale dál bych jí vynechal.
- Vysouvací menu vyjede až po najetí na obrázek, né text. Je to jen drobnost.
- Pokud nemá speciální využití, vynechal bych sekci 'Členi'.
- Ve zdrojovém kódu jsou občas "hrubky" ve stylu class=\"holder\". Název této třídy bere prohlížeč jako holder\ nebo jako chybu.

Jinak se mi stránky docela líbí ;-)
WGPCE
Profil *
nevimco:
- Myslím si že je moc velká hlavička. Musí se zbytečě sjíždět aby se najelo na obsah. Taková hlavička může být třeba na hlavní stránce, ale dál bych jí vynechal.
Máte na mysli, že by jsme jí nechali jen na hlavní stránce a pak tam nechali jen menu na jiných + logo? Kdyby se bojovníci vynechali, tak by se moc místa neušetřilo samo o sobě
- Vysouvací menu vyjede až po najetí na obrázek, né text. Je to jen drobnost.
opravíme :)
- Pokud nemá speciální využití, vynechal bych sekci 'Členi'.
Je to přehled pro nás i naše svěřence.
- Ve zdrojovém kódu jsou občas "hrubky" ve stylu class=\"holder\". Název této třídy bere prohlížeč jako holder\ nebo jako chybu.
Opraveno :)
Rellik
Profil
Zdravím, chtěl sem kouknout taky na stránky, ale nejspíš je tam nějaká větší chyba. Zobrazila se pouze bílá stránka, nic víc (firefox).
V chrome vypíše chybu:

Chyba 324(net::ERR_EMPTY_RESPONSE): Server ukončil spojení, aniž by odeslal jakákoli data.

Zkoušeno na linuxu...
WGPCE
Profil *
Rellik:
Zdravím, chtěl sem kouknout taky na stránky, ale nejspíš je tam nějaká větší chyba. Zobrazila se pouze bílá stránka, nic víc (firefox).
V chrome vypíše chybu:
>
Chyba 324(net::ERR_EMPTY_RESPONSE): Server ukončil spojení, aniž by odeslal jakákoli data.
>
Zkoušeno na linuxu...
Hmhm, žádnou takovou chybu nikde nevidím :-/
Rellik
Profil
WGPCE:
Hmhm, žádnou takovou chybu nikde nevidím :-/
Jj už to funguje, ale když sem to zkoušel předtím, tak tam ta chyba byla... Možná sem trefil zrovna nějaký výpadek serveru...
petersveter
Profil
Z marketingového hľadiska, ak chcete prilákať nových adeptov, neviem či je dobré, že prídem na stránku a hneď mám pocit, že ma chce niekto zabiť :D
Ivy
Profil
petersveter:
hneď mám pocit, že ma chce niekto zabiť
Zajímavé, já takový pocit nemám. Je to asi v očích toho muže vpravo, mám pocit že se velmi lehce usmívá.
1. Malinko mi nesedí červená jako podklad. Nepřipadá mi to úplně špatně, ale ani mi to úplně 100% nesedí. To je ale drobnost a můj osobní dojem.
2. Hlavička mi připadá příliš vysoká. I když je pěkná. Řešení mě moc nenapadá, zmenšit asi ne, možná snad ty hochy dát na strany a doprostřed logo? Ale toho vpravo tam určitě nechte, ten je naprosto super.
3. Asi bych uvítala nějaký článek nebo alespoň krátké info o druzích bojových sportů, které trénujete (historie, kde to vzniklo, jak se to dostalo do Evropy). Takový krátký úvod.
4. Text který je nazvaný Aktuality by zasloužil asi výstižnější název, třeba Pozvání nebo Pozvánka. Jinak samotný text patří k těm lepším, líbí se mi.
Jooomal
Profil *
WGPCE:
Změnil bych asi celý koncept, přijdou mi, jak už zde bylo řečeno, že je příliš obrovská hlavička webovek a tím pádem jsou nepřehledné.
Pár změn a bylo by to ok.

Co se mě ale líbí, tak například takovéto stránky o sportovním klubu: www.karate-outlaw-shotokan.cz. Jsou docela hezké a přehledné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0