Autor Zpráva
xpjanaxp
Profil
Dobrý den, chtěla bych znát Váš názor na stránku www.farma.nazory.cz ..Zajímalo by mě, co by se dalo změnit a vylepšit a popřípadě jak :-).. Jsou to moje úplně první stránky a jsou pro mé rodiče, tak drobné chyby prosím tolerujte..
Darker
Profil
1. Chybí titulek stránky:
<head><title>...</title>...
2. Necentruj veškerý text. Možná to vypadá hezky, rozhodně se to ale velmi špatně čte.


3. Rovněž chybí ikonka. Dobře se podle nich orientuje ve chvíli, kdy má člověk otevřeno hodně záložet a vidí jen prvních pár písmen titulku.
Vlož soubor favicon.ico do rootu (http://www.farma.nazory.cz/). Něco o ikonkách se také píše tady: Ikona stránky
4.
<table bgcolor="#ffffff" align="right" width="230" height="2110"> Ta obří výška asi není úplně nutná. Text vložený do elementu element roztáhne, takže pokud chceš aby to vypadalo hezky stačí vynutit výšku odpovídající postranímu panelu. (nebo ji nevynucovat vůbec)
5. Odkaz ubytování v menu mě bez varování přesměroval na jinou stránku. Buď odkaz nasměruj do nového okna, nebo vytvoř další stránku o ubytování obsahující krom nějakého povídání také odkaz na web Apartmány kovárna.
6. Chválím nedostatek gramatických chyb.
7. Musím se přiznat že mi neni jasný vztah mezi hodnotami v tabulce pro prodej masa (cena bez dph/cena s dph), možná je ale problém v mojí povrchní znalosti daňového zákona, takže tenhle bod ber spíš jako dotaz.
8. Chybí obrázky ze zimní farmy.
peta
Profil
- spatne citelne pismo textu
- text je nalepeny na levem a pravem okraji
- text je centrovany, ja mam radeji text zarovnany vlevo
- v textu je dlouhy podtrzeny odkaz, tmu bych se vyhybal
- louky a pastviny), - carka tam uplne zanika v zavorce, coz tez napovida o ne moc dobre udelanem fontu
- neni mi jasne, proc je pod strankou asi dve okna prazdneho mista?
- uvod, prodej masa, pri preklikavani se vpravo meni mezery mezi obrazky
- kontakt je hodne strohy a opet je text centrovany. Adresa? psc? okresni mesto? Mozna obrazek farmu od cesty, mapka (google mapy)? Na strance prodej masa je to mnohem obsahleji rozepsane. V paticce jsem kontakt rozepsal takto http://www.slu.cz/fpf/cz. jmeno firmy, adresa; pripadne jmeno osoby, telefon, mail. V mem pripade bylo nutne jeste zduraznit cr, kvuli zahranicnim studentum.
Ivy
Profil
1. Kontakt - ujíždí písmeno ň (jiný font? znaková sada?). Vlastně teď koukám že ujíždí všechna písmena s háčkem a všude.
2. Občas je text nalepený ke kraji (Úvod, tabulka s cenami masa), lépe by vypadal odsazený.
3. Přesměrování po kliknutí na Ubytování mi připadá také takové divnéˇ, přiklonila bych se k tomu co píše Darker výše. Pokud prostory k ubytování a farma mají stejného vlastníka, doporučovala bych zvážit grafické sblížení vzhledu obou stránek. Aby k sobě graficky i barevně ladily. Takhle je ten přechod docela pecka.
4. Některé fotky mi připadají takové mdlé, "vyblité". Možná by pomohlo mírné zvýšení sytosti barev v nějakém programu pro úpravu obrázků. Prostě aby ta tráva na fotkách byla podobná té co roste v hlavičce stránky.
5. Stránka je velmi dlouhá a její spodní dvě třetiny jsou úplně všude prázdné, to by chtělo zkrátit.
6. Na stránce není příliš mnoho textu, doporučovala bych dál texty doplňovat, například příhody z farmy a podobně.
7. Za skvělou příležitost považuji vložit na stránky podrobnější informace o plemeni siemmental. Zatím se v češtině dají najít jenom nějaká povídání v docu a pdf, byli byste první nebo jedni z prvních kdo o něm v češtině na svých stránkách píše. Dnes je již poměrně ojedinělé najít na internetu nějaké téma o kterém zatím ještě nikdo nepsal. Doporučuji po této příležitosti okamžitě a s vervou skočit.
xpjanaxp
Profil
Moc děkuju za rady, něco jsem opravila, něco ještě opravím.. Mám ale problém, který mají určitě všichni začátečníci...

Moderátor Petr ZZZ: Problém se řeší ve vlastním vlákně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0